Bıçakcılar, ‘en katma değerli ihracat’ kategorisinde ödülün sahibi oldu

Türk medikal sektöründe öncü rol üstlenen Bıçakcılar, İKMİB tarafından geleneksel hale getirilen İhracatın Yıldızları Ödülleri’nde ‘En Katma Değerli İhracat’ ödülüne layık görüldü. Bu yıl ilk kez eklenen ‘En Katma Değerli İhracat’ kategorisinde en başarılı ikinci firma unvanına Bıçakcılar sahip oldu.

Türkiye’nin tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler üreticisi olan ve alanında 58 yıldır öncülük eden Bıçakcılar, İKMİB 2016 İhracatın Yıldızları Ödülleri’nde En Katma Değerli İhracat ödülüne layık görüldü. 100’den fazla ülkeye ihracat yapan ve dünya pazarlarında lider konumunda olan Bıçakcılar, başarılarından dolayı ‘En Katma Değerli İhracat’ kategorisinde ödüle değer bulundu.BCK

Raffles İstanbul Zorlu Center’da düzenlenen İKMİB 2016 İhracatın Yıldızları Ödülleri töreninde 23 kategoride 115 ödül sahiplerini buldu. Kimyanın alt sektör ve ürün gruplarında en fazla ihracat gerçekleştiren ilk 5 firmanın ödüllendirildiği gecede bu yıl yeni eklenen ‘En Katma Değerli İhracat’, ‘Hedef Ülkelere İhracat’, ‘Pazar Sayısı Artış’ gibi kategorilerde de en başarılı firmalar ödüllendirildi.

Bu yıl ilk kez eklenen ‘En Katma Değerli İhracat’ kategorisinde en başarılı ikinci firma unvanına sahip olan Bıçakcılar, üretiminin yaklaşık yarısını dünyanın dört bir yanına ihraç ederek tüm dünyaya adını duyurmayı başardı. Ödülü Bıçakcılar Gelişen Pazarlar İhracat Müdürü Sami Akdoğan TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi elinden aldı.

#Bıçakcılar #enkatmadeğerliihracat #ihracat #katmadeğer #kategori #ödülünsahibioldu #Ödül #Manset

 

Popüler Yazılar