EXPOMED TÜYAP’ta Başlıyor!

Türkiye sağlık sektöründe son yıllarda artan talep artışı nedeniyle yatırımlar hızla büyüyor. Sağlıkta doğan ihtiyaçları ve doğru yatırımları yapmak için sektörün paydaşlarının tanınması önem taşıyor. Sektör paydaşlarını bir araya getiren EXPOMED fuarı tüm katılımcılara bu fırsatı sunuyor. 22 yıldır sağlık sektörünün nabzını tutarak sektörün gelişiminde büyük rol oynayan EXPOMED fuarı, sağlıktaki yatırımlar ve işbirliklerinde, sektördeki paydaşları bir araya getirmesi açısından çok önemli bir rol üstleniyor.

Sağlık devleri 23. kez İstanbul’da buluşacak

Medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği, medikal trendlerin ve bilimsel etkinliklerin takip edildiği Türkiye ve Avrasya’nın en büyük fuarı EXPOMED, 24-27 Mart 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi ‘nde 23. kez sağlık sektörlerinin karar vericilerini bir araya getirecek. EXPOMED, ülkemizde sağlık yatırımlarında önemli rol üstlenmesinin yanı sıra Türk, Balkan, BDT ve Orta Doğu-Kuzey Afrika bölgelerinde önde gelen bir itibara sahip. Ayrıca, EXPOMED tarafından her yıl bir ülke, onur konuğu olarak İstanbul’a davet ediliyor. Bu yılın onur konuğu unvanını Almanya alıyor. Aynı zamanda bu yıl hedef ziyaretçi ülkesi İran olacak. Fuarda İran başta olmak üzere birçok ülkeden gelecek alım heyeti katılımcı ekibiyle birlikte fuar süresince toplantılar gerçekleştirecek.

Muharremoğlu; “2015 yılında, 5 bini yurtdışından olmak üzere yaklaşık 36 bin ziyaretçiye ev sahipliği yaptık.”

EXPOMED’in sağlık yatırımları yönünde aldığı rol ve medikal yeniliklerin takibi açısından uluslararası bir itibara sahip olduğunu belirten REED TÜYAP Fuarcılık Genel Müdürü Ali Muharremoğlu; “2015 yılında, 5 bini yurtdışından olmak üzere yaklaşık 36 bin ziyaretçiye ev sahipliği yaptık. Bu sene izlediğimiz pazarlama stratejimizle daha fazla nitelikli profesyoneli fuarda buluşturmayı hedefliyoruz. EXPOMED Fuarı’nda yatırım ihtiyaçlarını karşılayacak, en son teknoloji ile donatılmış ürünleri sergileyeceğiz. Bu yıl hedefimiz, alıcı ve satıcıların bir araya geldiği yeni pazar fırsatları sağlayan ticari platform olmanın yanında bilim çevrelerini de harekete geçirerek fuara bilimsel bir boyut da kazandırmak” dedi.

#expomed #tüyap #fuar #expomedtüyaptabaşlıyor

Popüler Yazılar