MASSİAD Yeni Başkanı Tolga Sözen İle Yola Devam Edecek


MASSİAD’ın 15. Olağan Genel Kurulu’nda Yeni Yönetim Kurulu belirlendi.

Marmara Sağlık Sektörü ve İşadamları Derneği (MASSİAD) 15.Olağan Genel Kurulu 15 Şubat 2014 tarihinde Balmumcu Point Otel’de yapıldı. Yönetim Kurulu adına Dernek Genel Sekreteri F.A.Tolga Sözen genel kurula katılan üyelere “hoşgeldiniz” diyerek toplantının açılışını yaptı. Divan Heyetinin Başkanlığına Kürşat Özgün, katip üyeliklere Uğur Mumay ve  Turgay Özen seçildikten sonra  saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak  gündeme geçildi.

Dernek tüzüğünün 5253 sayılı Dernekler Kanununa ve derneğin ihtiyaçlarına göre uyarlanması görüşmelerine geçildi. Hazırlanan tüzük değişiklikleri madde madde okundu ve oylandı oybirliği ile kabul edildi. Tüzükte yapılan en önemli değişiklik Derneğin Türkiye Geneline açılması oldu.

MASSİAD Genel Sekreteri F.A.Tolga Sözen 15. dönem Yönetim Kurulu faaliyet raporunu, Genel Sayman Şahin Engin Taşpınar 15.dönem kesin hesap raporu-bilançoyu,  Denetim Kurulu Başkanı İ.Cem Türker  Denetim Raporunu okudu, müzakere edildi  ve yönetim oybirliğiyle ibra edildi.

Dernek Başkanı Kazım Eryaşar 15. dönemine ilişkin yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. İyi dilek ve temennilerde bulundu.

Daha sonra Yönetim Kurulu seçim maddesine geçildi. Tüzüğün 22–5 maddesine uygun olarak yapılan seçim sonucunda aşağıdaki üyelerden oluşan liste seçilmiştir.

Yönetim Kurulu

F.A. Tolga SÖZEN (Başkan)

Ayhan ÖZTÜRK (Başkan Yardımcısı) (Teknik Konular)

Barış FIRAT (Başkan Yardımcısı) (İdari Konular)

A.Esmeray GÜRBÜZ (Genel Sekreter)

Ş. Engin TAŞPINAR (Genel Sayman)

Dilaver ALTUN (Yönetim kurulu Üyesi)

Celal Sadrettin DAİ (Yönetim Kurulu Üyesi)

Popüler Yazılar