SAĞLIKLI YAŞAMIN YENİ ADRESİ: PAX CLİNİC

Kalp ve damar cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Melih Us ile Beslenme Uzmanı Gediz Dogay Us tarafından kurulan sağlıklı yaşam merkezi Pax Clinic, iş ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımıyla hizmete açıldı. 

Yurt içinde ve yurt dışında bir çok başarıya imza atan kalp ve damar cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Melih Us ile Beslenme Uzmanı Gediz Dogay Us tarafından kurulan Pax Clinic dün akşam gerçekleşen açılış töreniyle Nişantaşı’nda hizmete başladı.

Kalp sağlığı, damar sağlığı, bütünsel beslenme, varis tedavisi ve tamamlayıcı tıp alanlarında uzman kadrosuyla hastalarını ağırlayacak olan Pax Clinic, en güncel yaklaşımla tedavinin yanı sıra kişiye özel önleyici yaşam tarzı planlamaları ile kalp ve damar hastalıklarını henüz oluşmadan önleme imkanı sunuyor.

Elif Dürüst, Mustafa Taviloğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Nefise Karatay, Ahmet Güneştekin, Balçiçek İlter, Şah Yaycı, İdil Lüleci, Sema Topaloğlu, Emek Külür, Aslı Pamir, Erol Özmandıracı, Merve Başbuğ ve Hasan Basri Göktan’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşen açılışta Prof. Dr. Melih Us, kurucusu olduğu sağlıklı yaşam merkezinde hizmet verecek olmaktan gurur duyduğunu belirterek açılışa katılan herkese teşekkür etti.

#saglikliyasam, #paxclinic, #melihus, #gedizdogay, #elifdurust, #mustafataviloglu, #ertugrulozkok, #fatihaltayli, #nefisekaratay, #ahmetgunestekin, #balcicekilter, #sahyazici, #idillüleci, #sematopaloglu, #emekkulur, #aslipamir, #erolozmandiraci, #mervebasbug, #hasanbasrigoktan, #guncel

Popüler Yazılar