Saf Gümüşlü Yüksek Korumalı Maske, Silver Pro Mask

 

 

Saf gümüş iplik teknolojisi kullanılarak yıkanabilir, pamuksu kumaştan üretilen Silver Pro Mask; antivirüs ve antibakteriyel özelliklerinin yanı sıra rahat solunum ve cilt dostu özelliği ile de en çok tercih edilen maske oldu.

 

999 ayar saf gümüş ipliklerle dokunan; antivirüs, antibakteriyel ve antitoksik özellikli yüksek koruyuculu maske Silver Pro Mask; yıkanabilir pamuksu kumaşı ile rahat solunum sağlarken, cilt ve çevre dostu özelliği ile de dikkat çekiyor.

Virüsün hızla yayılmaya devam ettiği bu günlerde maske kullanımı daha da bir önem kazanıyor. Tek kullanımlık maskeler ciltte terleme yaparken, medikal atık olarak çevre kirliliğine de neden oluyor.

Silver Pro Mask; sık dokulu pamuksu kumaşın arasındaki saf gümüş iplikleri, cilde uygun yapısı ve yıkanabilir özelliği ile en üst seviyede koruma sağlıyor.

Çeşitli akredite kuruluşları tarafından Avrupa standartlarına uygunluğu, koruyuculuğu ve kumaş kalitesinin belgelendiği Silver Pro Mask gümüşlü maskelerin, 4 rengi dışında çocuklar için Kral Şakir lisanslı maskeleri de bulunuyor.

5-7 ve 8-12 yaş için farklı ölçülerde; Kral Şakir, Canan ve Fil Necati karakterleri; kırmızı, mavi, siyah ve beyaz renkleri ile Silver Pro Mask çocuklar için de güvenli ve ergonomik yapısıyla tercih ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here