3M ESPE’den diş hekimlerine özel kampanya


3M ESPE, diş hekimlerine sunduğu faydayı artırmak amacıyla, ilkini Nisan-Haziran arasında yaptığı kampanyanın yeni dönemine Temmuz ayında başlıyor. Kampanya Eylül sonuna kadar devam ediyor.Diş hekimlerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen kampanya kapsamında, belirli ürün alımlarında, özel hediye ürünler doğrudan diş hekimlerinin muayenehanelerine gönderiliyor.

İnovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştıran ve yenilikçi binlerce ürün geliştiren 3M’in ESPE Birimi, diş hekimlerine özel bir kampanya düzenliyor. 3M’in kurum kültürünün temeli olan inovasyonu kampanyasına yansıtan 3M ESPE, 2014’ün Nisan ayından başlayarak Haziran sonuna kadar ilk dönemini gerçekleştirdiği kampanyanın, Temmuz ayından başlayan ve Eylül sonuna kadar devam eden ikinci döneminde diş hekimlerine hediyeler vermeyi sürdürüyor. Böylece, diş hekimleri, en fazla kullandıkları ürünleri, avantajlı olarak alma fırsatı buluyor. 3M ESPE’nin diş tedavisinde yoğun kullanılan inovatif ürünlerden oluşan ve 1 Temmuz – 30 Eylül tarihleri arasında geçerli olan kampanyası kapsamında 10 adet Filtek ultimate tek tup alana 2 adet Filtek ultimate tek tup, 1 adet Filtek ultime set alana, 1 adet filtek ultimate tek tup, 1 pentamix lite alımına 2 adet Penta H Duosoft, 3 Penta H Duosoft alımına 1 Penta H Duosoft, 2 Penta H Duosoft alımına 2 Z550 tek tup, 2 adet Filtek Ultimate Flowable Tüp alana 1 adet P60 tek tup, 2 adet U200 Siman alımına 1 adet 25’li Retraksiyon Pastası, 2 adet Express XT Penta Putty alana 1 adet Express XT Light Body, 3 adet Express XT Putty Quick alana 1 adet Express XT Putty Quick, 1 adet 25’li Retraksiyom Pastası alana 1 adet Filtek Ultimate Flowable hediye ediliyor.Toplam 5 ürün çeşidinde yapılan kampanya kapsamında alınan tüm ürünler, doğrudan diş hekimlerinin ofisine teslim ediliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen diş hekimlerinin bayilerine başvurması yeterli oluyor.

3M Türkiye

Dünyada 110 yılı aşkın süredir yeni fikirler geliştiren ve bu fikirleri dahiyane ürünlere dönüştüren 3M, 1987 yılından bu yana Türkiye’de, 400’den fazla çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin açıkladığı ilk 500 ihracatçı firma araştırmasında bu yıl 79 basamak birden yükselerek 396’ıncı sırada yer alan ve konumunu sağlamlaştıran 3M Türkiye, Çerkezköy’de kurulu üretim tesisinde Ar-Ge’ye sürekli yatırım yaparak, müşterileri için lokal çözümler üretiyor. Kişisel bakım, ev, hobi ve kırtasiye ürünleri, elektrik, elektronik, telekomünikasyon sistemleri, sağlık ürünleri, trafik güvenliği, grafik ve reklam çözümleri, işçi ve işyeri güvenliği çözümleri ve otomotiv, inşaat, kimyasal üretim gibi onlarca sektörde, endüstriyel ve kişisel ürünleriyle müşterilerine yaratıcı çözümler sunuyor.

Popüler Yazılar