CphI Istanbul 2016’ya Adım Adım!

Avrasya’nın en büyük İlaç Fuarı CPhI Istanbul 2016, 01-03 Haziran tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak

Dünya genelinde ilaç sektörünün en prestijli buluşmalarını gerçekleştiren CPhI portfolyosunun bölgesel kolu olan CPhI Istanbul 2016, Avrasya’nın en büyük ilaç firmalarını 01-03 Haziran tarihleri arasında üçüncü kez İstanbul’da biraraya getirmeye hazırlanıyor. Türkiye, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya bölgesindeki ilaç sektörüne erişmek için katılımcılarına ve ziyaretçilerine çok önemli fırsatlar yaratan CPhI Istanbul 2016’ya 25’den fazla ülkeden 200’ü aşkın katılımcı firma ile 40’dan fazla ülkeden 4.500’ü aşkın ziyaretçinin katılması hedefleniyor. Ayrıca CPhI’ın üç yıl önce sektöre ışık tutmak amacıyla başlattığı ve bu yıl Fortune Türkiye Dergisi işbirliği ile gerçekleştireceği Türkiye İlaç Sektörü Raporu ilk kez CPhI Istanbul 2016’da açıklanacak.

CPhI Istanbul’un çok kısa süre içinde bölgede ilaç sektörünün önemli etkinliklerinden biri haline geldiğine dikkat çeken UBM EMEA (Istanbul) Türkiye Operasyonlarından Sorumlu Başkanı Haluk Balcı; “Fuarcılığın gelişmesine yönelik olarak 40 farklı ülkede 5.000 çalışanımız ile yılda 450 fuar organize etmekteyiz. Onlarca yılda elde ettiğimiz tüm deneyim ve bilgi birikimimizi; dünya çapında hiçbir fuar firmasının ulaşamayacağı ve başaramayacağı güç ve imkanlarla donatarak ilaç sektörümüz ve bulunduğumuz coğrafyaya hizmet etmek için seferber ediyoruz. Öyle ki, CPhI Istanbul daha ilk yılında Uluslararası Etkinlik Organizatörleri Birliği’nin AEO Mükemmeliyet Ödülleri’nde “En İyi Ticaret Fuarı Lansmanı” ödülüne layık görüldü.” dedi.

CPhI Istanbul 2016, sadece fuar etkinliği ile sınırlı kalmayacak; sektöre dair teknolojiler, yasal gelişmeler, yeni pazar trendlerinin yer aldığı zengin içerikli konferanslar katılımcıların ilgisine sunulacak. Ayrıca Türkiye’nin en çok ihracat yaptığı ülkelerinin de aralarında bulunduğu dünyanın çok çeşitli bölgelerinde Alım Heyetleri CPhI Istanbul 2016’da olacak. İlk kez Alım Heyetleri ile katılımcı firmalar arasında ikili görüşmeler gerçekleştirilecek. CPhI Tedarikçi Rehberi hizmeti de geçtiğimiz yıl olduğu gibi, CPhI Istanbul katılımcılarına ücretsiz olarak sunulacak. Bu rehber sayesinde alıcılar ve tedarikçiler, fuar alanında birbirleriyle kolayca iletişime geçebilecekler. Öte yandan CPhI Istanbul 2016 ziyaretçilerinin ücretsiz olarak fuara giriş yapabilmeleri için online kayıtlar başladı. www.cphi-istanbul.com adresi üzerinden önceden kayıt yapan ziyaretçiler, fuara daha kolay girerken, düzenlenen konferanslara yüzde elli’lere varan indirimlerle katılma ayrıcalığına sahip olacaklar.

CPhI Istanbul 2016, UBM EMEA (Istanbul) tarafından T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun (TİTCK) ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı KOSGEB’in destekleri ve İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası’nın (İEİS) resmi ortaklığı ile düzenleniyor. Ayrıca, Deva elmas; Nobel İlaç platin; Helba İlaç, BD Medical Pharma, CCCMPHIE altın; Koçak Farma, Pharmactive, Vem İlaç ve Infa Group gümüş sponsorlukları üstlendi. Bunlara ek olarak, Analitik Kimya, Mustafa Nevzat, Şanlı İlaç, Infoset, Harman Finochem, Nosch Labs PVT, Pharma Action, Softi Gel Procaps, Symbiotica, Promo Pharma da diğer sponsorlukları üstlendi.

#cphıistanbul #cphı #cphıistanbul2016  #fuar #manset

Popüler Yazılar