Gözde Tıbbi Malzeme’den Prostat Pedi


Erkeklerin akıntılı hastalıklar nedeniyle zor durumda kalmasını önlemek için geliştirilen “Minion Prostat Pedi” isimli ürün ayrıca namaz kılmadan önce alınan abdestin çamaşırdaki ıslaklık ve lekeleri önleme amaçlı kullanılacak.

Erkeklerin akıntılı hastalıklar nedeniyle zor durumda kalmasını önlemek için geliştirilen “Minion Prostat Pedi” isimli ürün ayrıca namaz kılmadan önce alınan abdestin çamaşırdaki ıslaklık ve lekeleri önleme amaçlı kullanılacak.
Prostat hastaları için büyük kolaylık DroPad’in günlük hayatta getireceği kolaylıklar hakkında bilgiler veren Gözde Tıbbi Malzeme Genel Müdürü Dr. Ömer Aktaş, “Ülkemizde 50 yaş üstü erkeklerde var olan prostat hastalığının verdiği idrar hissinin sıklığı, anlamadan akan damlalar ve birçok defa damla halinde idrara çıkma isteği bu ürünle sorun olmaktan çıkacak. Çünkü kullanımı rahat bu ürün sayesinde, hastalarda sonda ve torba artık olmayacak” dedi.
Gözde Tıbbi Malzeme tarafından pazara sunuluyor
Ürünün namaz kılanlara çok büyük kolaylık ve rahatlık sağlayacağının altını çizen Aktaş, “Dinimizin gereği namazı kılmadan önce alınması gereken abdestin çamaşırdaki idrar ıslaklığı ve lekelerinden dolayı eksik ve özürlü olması, bu yüzden neredeyse her namaz vaktinde çamaşır değiştirme sorunu ortaya çıkmaktadır. Çamaşıra damlayan idrar, penisin ucuna takılan Dropad’e temas edeceğinden sürekli çamaşır değiştirme problemi ortadan kalkacak” diye konuştu. Gözde Tıbbi Malzeme tarafından satış ve pazarlama faaliyetleri yürütülen ürüne eczanelerden ulaşmak mümkün olacak.

Popüler Yazılar