Öğrencilerin poster yarışmasına sektörden destek


Ekspomed Fuarı’nda gerçekleştirilen Öğrenci Poster Sunumları

yarışmasına Ertunç Özcan, Cordamed Biomedikal Mühendislik, Covidien ve Penta Elektronik Medikal Sistemler firmaları destek oldu.

Ödül sponsorluğunu ise AVM Sağlık Hizmetleri firması üstlendi.Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Teknolojileri AR-GE Topluluğu tarafından düzenlenen “3.Biyomedikal Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu” , 2 Nisan 2014 Namık Kemal Üniversitesi Merkez Kampüs Rektörlük Konferans salonunda, 3 Nisan 2014 Çorlu Mühendislik Fakültesi Konferans salonunda, 4 Nisan 2014 tarihinde de Tıbbi Cihazlar ve Malzeme Fuarı EXPOMED 2014 İstanbul’da gerçekleştirildi. Geleneksel olarak düzenlenen NKÜ Biyomedikal Mühendisliği Öğrenci Sempozyumuna üniversitelerin Biyomedikal Mühendisliği ve Biyomedikal Cihaz Teknolojisi öğrencileri ilgi gösterdi. 4 Nisan 2014 tarihinde EXPOMED Tıbbi Cihazlar Fuarında Öğrenci Poster Sunumları yarışması yapıldı.

Sektör firmaları destek verdi

TÜYAP Fuar Merkezi Karadeniz salonunda gerçekleşen Biyomedikal Sempozyumu firma oturumları ve öğrenci poster yarışmasıyla sona erdi. Etkinliğe Ertunç Özcan, Cordamed Biomedikal Mühendislik, Covidien ve Penta Elektronik Medikal Sistemler firmaları destek oldu. Ödül sponsorluğunu ise AVM Sağlık Hizmetleri firması üstlendi.

Öğrenci Poster Yarışması Sonuçları

1. Yürüyüş Analiz Sistemi

2. Medikal Dünyasının Devrimi 3B’lu Biyoyazıcı

3. Biyomedikal Cihaz Takip Otomasyon Sistemi

4. Hareket İstemine Dayalı Nöral Protez Eğitim Sistemi

5. Geleceğimizde Biyomedikal Mühendisliği ve Fundus Floresein Anjiyografik (FFA) Tanıya Yönelik Bir Metot Bunu Destekleyen Bilgisayar Programının Geliştirilmesi posterleri oldu.

 

Popüler Yazılar