Teknoloji ve Sporun Beklenmedik Uyumu; fitintime!

Spor ve teknolojinin buluşması son yıllarda tüm dünyada yükselen bir trend. fitintime  vücudumuzdaki potansiyeli ortaya çıkarma ve performans arttırma konusunda bize tüm imkanlarını sunuyor. Farklı egzersizlerle ulaşmak istediğiniz noktaya gelmek, Alman Miha Bodytec teknolojisini kullanan fitintime ile mümkün.

Spor yapma trendleri “personal trainer” eşliğinde yapılan özel stüdyolar ile  hızla yükselirken, fitintime Türkiye’nin ilk kişisel antrenör hizmeti veren antrenman stüdyosu zinciri olarak bu akımın öncüsü. fitintime, teknoloji ve çözüm odaklı bir antrenman stüdyosu konseptiyle aykırı bir spor olarak çıktığı yolda akım yarattı.

Ünlü sporcuların da performans artırmaya yönelik tercih ettiği bu antrenman yöntemi yoğun çalışma temposundaki kişiler için de biçilmiş kaftan. Dünyanın en hızlısı Usain BoltKobe Bryant, Rafael Nadal, Bayern Munich ve Alman milli futbol takımı, Türkiye’den ise Trabzonspor futbolcularımilli  triatlet Bahar Saygılı, bu yöntemi kullanan sporcular arasında.  Haftada sadece 25 dakika fitintime yaparak, içinizdeki sporcuyu dışarı çıkartabilirsiniz. fitintime performans arttırmanın yanı sıra bölgesel vücut ağrılarından kurtulmak, incelmek ya da sıkılaşmak isteyenler için de en etkili çözümü sunuyor.

fitintime’ın kullandığı MIHA BodyTec teknolojisi Türkiye’deki  55’e ulaşan stüdyolarının yanı sıra, Florance Nightingale Hospital ve Acıbadem Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi’nde de fizik tedavi amaçlı uygulanıyor.

Popüler Yazılar