1. Hastane Enfeksiyonlarına Yönelik Dezenfeksiyon ve Hijyen Uygulamaları Yara Bakımı Semineri

0
1831


Medikal Teknik Dergisi’nin ana basın sponsoru olarak yer aldığı seminer, Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans salonunda 400’ün üzerinde misafirin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Alman Acto GmbH firması, dezenfeksiyonda Türkiye’de sayılı firmalardan biri olan Abem Kimya, Akredite kurum Hygcen GmbH işbirliği ile 1’ncisi yapılacak olan hastane enfeksiyonlarına yönelik dezenfeksiyon ve hijyen uygulamaları / yara bakımı semineri 20.09.2014’de Diyarbakır’da yapılacaktır. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde başlayacak olan seminerlerin devamı kalan 7 bölgede de tekrar edecektir.

İlk Seminer Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde
İlk seminer Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 400’ün üzerinde misafirin katılımıyla gerçekleştirilecek. 12 yıl önce yine DGHM (Alman Hijyen ve Mikrobiyoloji Kurumu) başkanını Türkiye’ye getirerek ilk ücretsiz seminerini veren ve bu konuda dernek kurulmasını sağlayan Abem Kimya sektöre yine yön vermeye hazırlanıyor. Almanya’dan konusunda uzman olan, dünyada dezenfektan pazarına yön veren, hijyen alanında pek çok yayın ve kitap yazan profesörlerin konuşmacı olarak eğitim vereceği seminerin ücretsiz olarak yapılması ve sertifika verilmesi planlandı. Medikal Teknik Dergisi olarak ülkemizdeki hizmet kalitesinin artmasını sağlayacak bu tür seminerlerin devamını getirecek olan Abem Kimya’ya destek vererek katılımda bulunacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here