2015 Yılının En İyi Protein Tozu

Kasların en iyi şekilde gelişmesi spor yapan kişilerin yegâne amaçlarından birisi oluyor. Bu amaçla kişiler protein ağırlıklı beslenmeye başlarken bilinçsiz olarak bu işlemi yaptığında çok büyük faydalar göremiyor. Genel olarak kasların gelişimi için enerjiye ihtiyaç duyulurken bu enerji proteinlerden sağlanıyor. Bu proteini hazır olarak almak çok daha kolay bir seçenekken kişiler isterlerse hayvansal ürünleri yüksek oranda tüketerek de bu proteini alabiliyor. Ancak son dönemde birçok kişi herhangi bir kimyasal madde içermeyen protein tozları ile birlikte sporlarını destekliyor. Bu şekilde kişiler ihtiyaç duydukları proteinin tamamını 1 servis protein tozundan alabiliyor.

Sporlarına başlayan kişiler protein tozu ile birlikte bu sporlarını desteklemek isterlerse marka ve ürün seçimlerini yapmak zorunda kalıyor. Bu doğrultuda Multipower whey protein en çok tercih edilen ürünlerden birisi olarak gösteriliyor. Bu ürün ile birlikte kişiler rahatlıkla protein ihtiyaçlarını karşılarken dünyanın en iyi protein tozlarından birisini kullanmış oluyor. Bu ürünün birçok farklı özelliği bulunurken 2015 yılının en iyi protein tozu seçilmesi kullanıcılar için en önemli kısımlardan birisi oluyor. Sütün içerisinde yer alan proteinin bir araya toplanması ile oluşturulan bu protein tozunda tercih edilen hayvanların tamamı doğal olarak beslenerek sütlerini veriyor. Bu sayede kişilerin kullandıkları protein tozunun içerisinde kesinlikle kimyasal bir madde yer almıyor.

İçeriğinde ağırlıklı olarak protein bulunan bu üründe ayrıca çeşitli amino asitler de bulunurken bu sayede birçok farklı etkinin bir arada ortaya çıkması sağlanıyor. 1 servisi 30 gram olarak kullanılan protein tozunda 24 gram saf protein bulunuyor. Bu protein karışımın %80’i anlamına gelirken günlük ihtiyacı da rahatlıkla karşılıyor. Buna ek olarak belirli miktarda güç vermesi için 1,6 gram karbonhidrat kullanılıyor. Bunun yanında içeriğinde 5,7 gram BCAA bulunurken bu ürün de uzun süreli protein sentezini tetikliyor. Vücutta üretilemeyen amino asitler spor besinleri sektöründe BCAA olarak adlandırılırken bu amino asitleri dışarıdan alan kişiler bu sayede protein sentezini de arttırmış oluyorlar.

Ürün 2000 gramlık ambalaj ile müşterilere sunulurken içerisinde yer alan ölçek 10 gram ürün alıyor. Bir servis kullanımda 30 gram ürüne ihtiyaç duyulduğundan kişiler 3 ölçek ürünü sıvı ile karıştırıyorlar. Seçilen sıvılar hem süt hem de su olabilirken tercih tamamen kullanıcılara bırakılıyor. Protein tozunun üreticileri kişilerin rahatlıkla daha yüksek ölçülerde kullanırken karışımlarını elde edebilmesi için 10 gramlık ölçekler kullanıyor. Eğer kişiler ileri seviyede günlük ölçek sayılarını arttırırlarsa rahatlıkla ayarlamalarını yapıyorlar. Günde bir servis kullanacak olan kişiler spordan hemen sonra bu protein tozunu tüketiyor. Böylece kasların spor sonrasında ihtiyaç duyduğu proteinin tamamı sağlanmış oluyor. Eğer kişiler günde 2 servis kullanmayı düşünürlerse spordan 30 dakika öncesinde kullanabiliyorlar. Öncesinde ve sonrasında izole protein kullanıldığında eşit ölçülerde kullanılmasına dikkat etmek de gerekiyor.

Dünyanın en ünlü protein tozlarından olan Multipower whey protein Fitbull sitesi üzerinden 289 TL fiyat ile satılmaktadır. Bu fiyat birçok kişi için son derece uygunken sektörün de en düşük fiyatı olma özelliği göstermektedir. Ürünün diğer satıcıları bu fiyat düzeyine inemezken Fitbull sitesi çok uygun fiyatlarla ürünleri müşterilerine aktarmaktadır. Bu aşamada kişiler isterlerse kredi kartlarını kullanarak 9 taksite böldürebilirler. Bunun dışında ödemelerini nakit olarak yapmak isteyen kişiler havale işlemi ile birlikte banka hesaplarından ödemeleri yapacaklardır. Bu ödemeler sayesinde de kişiler ekstra olarak %5 indirim kazanabilir. Ekstra olarak çeşitli hediyeler de sunulacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here