Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi (TAITRA) ikinci defa EXPOMED fuarında Tayvan Milli Katılımı’na ev sahipliği yapıyor

Tayvan Dışişleri Bakanlığı tarafından desteklenen Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi (TAITRA) ikinci defa EXPOMED fuarında Tayvan Milli Katılımı’na ev sahipliği yapıyor.

COVID-19 önlemleri kapsamında 5-7 Kasım tarihlerine ertelenen fuara katılacak olan 4 Tayvanlı firma, fuarda sergileyecekleri ürünlerini 17 Haziran 2020 tarihinde, TAITRA tarafından organize edilen Online Ürün Lansmanı etkinliğinde görücüye çıkaracaklar.

 

17 Haziran 2020 Türkiye saati ile 10:00’da  gerçekleşecek ve Tayvan Medikal/Cerrahi Sanayisinden ürünlerinin/çözümlerinin/teknolojilerinin tanıtımını yapacakları online sunuma katılacak firmaların ve ürünlerinin bilgileri aşağıdaki gibidir;

EPED Inc. minimal invaziv cerrahi alanında lider bir şirkettir. Şirket, Nöroşirürji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kraniyofasiyal, KBB, Plastik, Estetik ve diğer minimal invaziv cerrahi uygulamalar için en son stereotaktik cerrahi navigasyon sistemlerini lansa edecek ve tanıtacaktır.

HILIOS Industrial, 2000 yılından beri profesyonel bir üretici ve floresan lamba ihracatçısı olmuştur. Tüm ürünler Tayvan’da üretilmektedir. Sunumda lansa edilecek olan tıbbi ürün, kasları gevşetmeyi , ağrı ve ağrıyı etkili bir şekilde hafifletmeyi amaçlayan kızılötesi bir FİZYOTERAPİ cihazıdır.

BIOSENSETEK, biyoelektrik-fizyolojik sensör ve sinyal işleme araçlarının geliştirilmesine odaklanan lider bir araştırma ve tasarım şirketidir.Sunumda hastanın hayati belirtilerinin gerçek zamanlı izlenmesi için özel olarak tasarlanmış merkezi bir hayati belirtiler monitörü lansa edecektir.

ApexBio, bir IVD ( In-Vitro Diagnostik Medikal Test Kitleri) şirketi olarak kuruldu ve dünya çapında araştırma, geliştirme, üretim ve satışlarla aktif olarak rol oynamaktadır. Başlangıçta kendi kendini test eden elden kan şekeri izleme sistemleri olmak üzere, ürik asit, hemoglobin, kolesterol, laktat, HbA1C, keton, pıhtılaşma ve çok fonksiyonlu kendi kendini test sistemleri geliştirmek için biyosensör teknolojisini kullanmaya başladı.

 

Daha fazla detayı ekte ve aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

https://sites.google.com/view/online-product-launch-june-17/home

 

Aşağıdaki linkteki kısa formu doldurarak sunumu izlemek için kayıt yaptırabilirsiniz;

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpMN5CZ_237Tl8WFjFMCRRwAWLyZNVh4TYnb2MnwkrROgY6w/viewform

 

 

#TAITRA #TayvanDışişleriBakanlığı #Expomed #TayvanDışTicaret #Medikal #Cerrahi #MedikalTestKiti #OnlineÜrünLansmanı #Fiyoterapi #Biyoteknoloji #Covid19 #Koronavirüs #Pandemi #Salgın #Ticaret #Fuar #OnlineFuar #EPEDInc #HILIOSIndustrial #BIOSENSETEK #ApexBio

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here