3D Endoskopide Yeni Bir Boyut HMS-3000MT – 3D/ 2D Kişisel Görüntüleyici Sistemi

Sony HMS-3000MT, 3D cerrahi endoskopik / laparoskopik kamera sistemlerindeki ve uyumlu 3D medikal görüntüleme sistemlerindeki görüntülerin 3D renkli video olarak görüntülenmesini sağlayan kişisel bir görüntüleme sistemi. Sistem, HMI-3000MT kamera kontrol ünitesinin yanı sıra görüntüleme sisteminden stereoskopik görselleştirme sunan HMM-3000MT kişisel 3D görüntüleyiciden oluşuyor. Alternatif olarak, kamera kontrol ünitesine ikinci bir kullanıcının aynı anda görüntüleme sağlaması için ikinci bir kişisel 3D görüntüleyici bağlanabiliyor.

Ekran, uzun operasyon süreleri için daha rahat taşıma sağlamak üzere ayarlanabiliyor. Ayrıca operasyon alanının “tepeden” görüntülenmesini de sağlıyor. Pasif (dairesel polarize) 3D sistemlerin aksine çift panelli tasarım kullanıcının sol ve sağ gözü için ayrı görüntüler sağlamak üzere iki bağımsız OLED paneli kullanıyor. Böylece “gölgelenme” ve parazit olmadan sorunsuz ve doğal stereoskopik görüntüler oluşuyor.

HMI-3000MT Görüntü İşleme Birimi çeşitli 2D/3D formatlarda video giriş sinyallerini kabul ediyor. Video görüntüleri daha uygun görüntüleme açıları için istendiğinde ters çevrilebiliyor veya döndürülebiliyor. Ayrıca daha küçük bir ek pencerede aynı anda görüntüleme sağlayan Picture-in-Picture modu gibi birçok görüntüleme modu da var.

 Özellikleri;

  • Video girişi sinyalleri 2D veya 3D olabilir
  • İki 0,7 inç OLED panelden 1280 x 720 çözünürlük
  • Hem yatay hem de dikey modda görüntü çevirme işlevi
  • Hem yatay hem de dikey modda görüntü değiştirme
  • Daha küçük bir pencerede ikinci bir görüntüyü eşzamanlı görüntülemek için görüntü içinde görüntü modu
  • Görüntü ayarlama işlevleri
  • Harici monitörde görüntülemek için SDI/HD-SDI, DVI-D ve HMM çıkışları

#endoskopik #3DEndoskopi #Sony #3Dmedikalgörüntüleme  #manset

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here