3M Unitek’ten Ödüllü Diş Teli: Incognito™ Lite


Incognito Gizli Diş Telleri Sistemi, yeni ürünü Incognito™ Lite ile ürün yelpazesini genişletti. Ortodontistler için kullanım kolaylığı sağlayan ürün, kısa sürede hızlı sonuçlarla hastalara ideal bir tedavi seçeneği sunuyor.

3M Unitek, neredeyse fark edilmeyen ve dişlerin iç tarafına yerleştirilen yeni bir lingual diş teli sistemi olan Incognito™ Lite’yi piyasaya sundu. Ürün, komple bir Incognito Gizli Diş Telleri Sistemi gerektirmeyen ve özellikle nükseden vakalar yaşayan yetişkin hastalar için uygun bir seçenektir. Incognito™ Lite, hem gerçek bir ortodontik tedavi sistemi hem de hafif çapraşıklıklar ve kısa süreli planlanan tedaviler için en ideal estetik tedavidir.

Ürün, prestijli uluslararası tasarım ödül organizasyonu olan Red Dot’da da “2012 Ürün Tasarımı” dalında ödüle layık görülmüştü. Incognito™ Lite, mükemmel tasarımıyla Red Dot ödülünü kazandıktan sonra sağlık hizmetleri ürünleri kategorisinde dünya genelinde aranılan bir ürün oldu.

Tamamen kişiye özgün hale getirilmiş ayraç ve mekanik olarak bükülmüş tellere sahip Incognito™ Lite, orjinal Incognito Gizli Diş Telleri ile aynı ileri teknolojiye sahip. Bununla birlikte, daha az sayıda bağlantı ve sadece kişiye özel seçilmiş üç tane telin özel olarak dişlerin içine monte edilmesiyle hedeflenen tedavinin etkili bir biçimde gerçekleşmesine olanak sağlar. Ortodontistler, sistemi yerleştirme sırasında hastanın dişlerinin arkasındaki bölgeye erişmenin kolaylığını yaşamakta ve Incognito Gizli Diş Telleri’nde kullanılandan daha az sayıda tel ile kısa sürede hızlı sonuçlar elde edilmesi sağlanmaktadır. Incognito™ Lite”yi tüm gün boyunca kullandıkları için piyasadaki diğer görünmez çözümlere oranla çok daha kısa bir tedavi süresini deneyimleyen hastalar, Incognito Gizli Diş Telleri ile aynı tedavi sonucunu elde etmektedirler. Ürünün diğer bir farklılaştırıcı özelliği ise özel bir yazılım kullanılarak dijital olarak kurulan Incognito Diş Telleri serisinin ilki olmasıdır.

3M Unitek Incognito markası ABD Pazarlama Müdürü Gabrielle Minkus, tüketicilerin beğenisine sunulan ürünle ilgili şunları söyledi: “Biz müşterilerimize basit ve tamamen estetik olan bir tedavi seçeneğini sunmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz. Odak noktamız, ortodontistler için kolay bir tedavi seçeneği oluşturmayı. Bu ürün, uygulayana basit bağlar ve tel değişiklerinden dolayı kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra daha az tedavi süresi sağlamasından dolayı hastalar için de son derece kolay bir yöntem. Biz, ortodontistlere istediklerini hastalarına vermek için yardım etmek istiyoruz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here