ABD’deki UNC Health, radyoloji görüntülemesini Sectra ile birleştiriyor

0
195

Uluslararası tıbbi görüntüleme BT ve siber güvenlik şirketi Sectra (STO: SECT B), UNC Health genelinde kurumsal görüntüleme çözümünün radyoloji modülünü kuracak. Epic ile entegre Sectra çözümü, gelişmiş görüntü erişimi, sağlam işbirliği araçları ve sağlık sistemi genelinde doktorlar için rapor geri dönüş sürelerini kısaltan işlevsellik aracılığıyla verimli iş akışları sağlayacak. Yeni platform, birçok eski satıcının yerini alacak ve Sectra’daki tüm radyoloji görüntülemelerini standartlaştıracak.

Chapel Hill merkezli UNC Health, Kuzey Carolina’nın en büyük akademik sağlık sistemi. 12 hastaneden oluşuyor ve Kuzey Karolina Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne bağlı.

“Sectra’nın büyük ölçekli dağıtımlardaki uzmanlığı, UNC Health’in radyoloji görüntüleme sistemlerini birleştirmek için mükemmel bir uyumu ortaya koydu. Gelecekte kurumsal ürün portföyümüz, zamanlama doğru olduğunda diğer alanlara da genişlemeye izin verecek” diyor Sectra Inc. Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Anthony Grise.

Haziran 2021’de imzalanan sözleşme aynı zamanda iş analitiği, gelişmiş görselleştirme ve öğretim dosyası yazılımını da içeriyor.

Epic, Epic Systems Corporation’ın tescilli ticari markası.

Sectra’nın kurumsal görüntüleme çözümü, operasyonel maliyetleri düşürürken tüm görüntüleme ihtiyaçları için birleşik bir strateji sağlıyor. Özünde bir VNA bulunan ölçeklenebilir ve modüler çözüm, sağlık hizmeti sağlayıcılarının olojiden olojiye ve kuruluştan kuruluşa büyümesine olanak tanıyor. Sectra hakkında daha fazla bilgi almak ve Sectra’nın neden ‘Best in KLAS’ ödülünde en üst sırada yer aldığını öğrenmek için Sectra’nın web sitesini ziyaret edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here