Abdi İbrahim 100. yılını çalışanlarıyla birlikte yıl sonu toplantısında değerlendirdi


Türk ilaç sektörünün lider firması Abdi İbrahim, yeni yüzyılında ‘’işin dehası dahasını yapmak’’ mottosuyla sürdürülebilir liderlik ve global oyuncu olma hedefine emin adımlarla yürüyor. 

Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim, “İşin dehası dahasını yapmak” mottosuyla düzenlediği yıl sonu toplantısını bu yıl 5-8 Ocak tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirdi. Saha ekibi, merkez ve teknik genel müdürlük çalışanları olmak üzere yıl sonu toplantısında buluşan yaklaşık 2000  Abdi İbrahimli, 100. yılının değerlendirmesini yaparken ikinci yüzyılı ise büyük motivasyonla karşıladı.

Toplantıda Abdi İbrahim Başkan’ı Nezih Barut, Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Üyesi ve  Holding CEO’su Erman Atasoy, Abdi İbrahim İlaç CEO’su Candan Karabağlı, Abdi İbrahim Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Okan Öncel, Uluslararası Pazarlardan Sorumlu Genel Müdür Cüneyt Gedikli’nin yanısıra; konuk konuşmacı Fazıl Oral da yer alarak ufuk açıcı sunumunu paylaşmıştır.

“ABDİ İBRAHİM OLARAK YÜZÜMÜZÜ GELECEĞE DÖNDÜK”

2012 yılında önemli başarı hikayelerine art arda imzasını atan Abdi İbrahim’in 10 yıldır devam eden pazar ve sektörü liderliğini ikinci yüzyılda da sürdürmek ve önemli bir global oyuncu olmak hedefi bir kez daha ortaya koyuldu.

Toplantıda Türk ilaç sektörünün geçirdiği dönüşümü anlatan Başkan Nezih Barut, “Şimdi dinamik ve verimli yöntemlerle yola devam etmenin zamanıdır. Abdi İbrahim olarak ikinci yüzyılımızı da pazar liderliği ile karşılamanın gururunu yaşıyoruz. 10 yıldır kesintisiz devam eden liderliğimizi sürdürürken, Abdi İbrahim olarak yüzümüzü geleceğe döndük. Lokalde liderliğimize devam ederken, globalde etkin bir oyuncu olabilmek vizyonu ile çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz.” dedi.

Küresel bir oyuncu olabilmek için ilk hedefin yakın pazarlardaki 5 ülkede etkin bir rol üstlenebilmek olduğunu belirten Barut, “Bunun için dış pazarlarda tüm çalışmalarımızı hırsla ve azimle sürdürüyoruz. İkinci yüzyılımızda da yine birbirimizden güç alacak, yine başaracak ve yine zirvede kalarak yola devam edeceğiz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here