Abdi İbrahim’den yepyeni bir marka daha: ‘Abdi İbrahim Destek’


Türk ilaç sektörünün öncü ve lider firması Abdi İbrahim, yenilikçi bakış açısı ve yeni yatırım stratejisi doğrultusunda Sağlık Ürünleri Kategorisi’ni genişleterek, a.i.d (Abdi.İbrahim.Destek) markası altında sunduğu Boğaz Pastilleri ile büyümeye devam ediyor. 

Sağlık Ürünleri Kategorisi’nin en yeni üyesi a.i.d, bitkisel içerikli 4 farklı Boğaz Pastili ile Abdi İbrahim güvencesinde şimdi sadece ezcanelerde.

Türk ilaç pazarında 10 yıldır liderliğini sürdüren Abdi İbrahim, Sağlık Ürünleri kategorisinde oluşturduğu markalar ile ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl  Bruno markası ile burun bakım kategorisinde 5 farklı ürün ile pazara giren şirket, başarısına ivme kazandıran ikinci hamleyi ise Vitamin, Mineral, Omega-3 ve çeşitli gıda takviyelerini kapsayan YouPlus markası ile gerçekleştirdi.

Asırlık firmalar arasında yerini alan Türk ilaç sektörünün öncü ve lider şirketi Abdi İbrahim, Sağlık Ürünleri kategorisini genişleterek, a.i.d (Abdi.İbrahim.Destek) markası altında sunduğu Boğaz Pastilleri ile büyümeye devam ediyor.

Çeşitli bitkisel özlerin kullanılması ile oluşturulan a.i.d Boğaz Pastili ailesinde; Ballı ve Propolisli pastilin yanı sıra Ekinezya ve C Vitaminli, Meyan Köklü ve Hurmalı ile Kekikli olmak üzere 4 farklı ürün bulunuyor.

DOĞAL ANTİBİYOTİK: PROPOLİS

Bal arılarının; ağaç tomurcuklarından, kabuklarından ve bitki yapraklarından toplayarak kovanlarına taşıdıkları, polen ve enzim katkısında bulundukları reçineli bir madde olan Propolis, doğal bir antibiyotik olarak etki gösteriyor.

GÜCÜNÜ İLK FARKEDEN HİPPOKRATES

Halk arasında Arı Reçinesi olarak da bilinen ve kovandaki bakteri ve mantarlar üzerinde bir tür antibiyotik etkisi gösteren propolisin destekleyici gücünü, ilk olarak modern tıbbın kurucusu olarak kabul edilen Hippokrates (MÖ 460-377) fark ediyor.

Günümüzde, özellikle Uzak Doğu ülkelerinde propolis kullanımı hayli yaygın görülüyor. Birçok uzmana göre Uzakdoğulu kişilerin bağışıklık sisteminin güçlü oluşunun ve yaşam sürelerinin Avrupa’daki yaş ortalamasının üzerinde olmasının en büyük nedeni düzenli olarak Propolis kullanmaları olarak gösteriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here