ACEM Medical, Yeniliklerini MEDICA Fuarı’nda Sergileyecek


ACEM Medical, 14 – 17 Kasım 2012 tarihlerinde Düsseldorf’ta gerçekleşecek MEDICA Fuarına katılarak siyalitik ve ameliyat ışıkları tıbbi ürünlerini tanıtacak.

Medikal malzemeler üretiminde İtalyan’nın önde gelen şirketlerinden olan ACEM Medical, 14 – 17 Kasım 2012 tarihlerinde Düsseldorf’ta gerçekleşecek MEDICA Fuarı’na katılarak siyalitik ve ameliyat ışıkları tıbbi ürünlerini tanıtacak. ACEM İlaç Şirketi, bu medikal cihazlar ticareti fuarı esnasında geliştirdiği LED ışıklandırma ürün çeşitleri ile ilgili bilgiler sunacaktır, medikal teknoloji sektörü alanında çok iyi bilinen bir fuardır. Starled 1 EVO (muayene lambası) performans açısından ve teknolojik bakımından iyileştirilmiştir. Konfigürasyonu büyütülerek tavana monte edilebilecek şekilde yeniden tasarlanmış olup, işlevsel I-SENSE kontrol paneli sayesinde farklı gereksinimlere uygun olacak şekilde ışık huzmesi doğru bir şekilde ayarlanabilmektedir. Starled 3 EVO PLUS (daha küçük bir muayene lambasıdır) bu lamba ileri teknoloji ürünüdür. ENDO olarak anılan bir cihaz eklenmiştir, (aydınlatma amaçlıdır) lambanın üst kısmından gelen ışık huzmeleri sayesinde doğal bir ışık havası verir. Ayrıca, bir el mandala ile saat yönünde ve saatin aksi yönünde döndürme özelliği sayesinde ışık huzmeleri odaklanabilmektedir, I-SENSE kontrol paneli de bulunmaktadır.

SOLED, buürün ACEM tarafından geliştirilen en yeni üründür , lansmanı yapılmıştır. Bu tıbbi teşhis için, önemsiz ameliyatlar için, üniversal uygulamalar için, ufak ameliyatlar için, yoğun bakım ünitesi için ve diş hekimi muayenehanesi
için kullanıma uygun b ir LED lambadır. Soled yuvarlaktır, bu nitelik lambayı kullanışlı kılmaktadır, tavana, duvara ve troleye monte edilebilmektedir. ACEM’ de üretilen komple ürün yelpazesi yanı sıra, Soled mükemmel ışık yoğunluğu sağlayan , uzun ömürlü ve az enerji tüketen bir LED teknolojisidir. CIRCLED (yuvarlak) LED büyütücü ışıklı lamba olup, birçok alanda uygulanabilmektedir. Optik camdan imal edilen bikonveks büyütücü ile donatılmıştır, 3 diopter (isteğe bağlı olarak 5 diopter) büyütebilmektedir. Detayları kesin bir şek ilde saptayabilmek için mü kem mel bir gereçtir.
Sadece tıp sektöründe değil birçok sektörde kullanılabilir, duvara, masaya ve troleye monte edilebilmektedir. OT- SYSTEM bu system ürün yelpazesini tamamlamaktadır, ameliyat odası için en son teknoloji harikası bir ışıklandırma sistemidir. STARLED 5 ve OT- STARLED 7 ‘den teşkil eder, (konfigürasyonlar farklı gereksinimlere uygun olarak adapte edilebilir). Her iki lamba da ergonomik, hassas, güvenilir ve I –SENSE kontrolleri ile donatılmıştır (eş zamanlama seçeneği istek üzerine sağlanabilir) . Bu OP-sistemi 4 kola kadar konfigure edilebilir ve AVSM sistemi sayesinde diğer ACEM video kamera ve monitör çeşitleriyle ile uyumludur. Tüm ACEM ürünleri kesinlikle İtalya’da üretilmekte olup, en iyi aksamlar kullanılmaktadır, her biri ayrı ayrı monte edilir ve uzmanlaşmış teknik personel tarafından test edilmektedir, ayrıca MDD yönetmeliği 93/42/EEC gereği CE.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here