ACENDIS, Kendi Üretimi Olan Yeni Monitörleri İle Hastaların Yanı Başında

acendisÖzel işlevsel tasarıma, yüksek hareket kabiliyetine ve dokunmatik ekrana sahip ACENDIS monitörleri, sağlık kuruluşlarında tedavi gören hastalara ait tüm izleme bilgilerini bir arada gösteriyor.

Sağlık kuruluşlarının medikal ekipman konusundaki 20 yıllık çözüm adresi ACENDIS, kendi üretimi olan yeni anestezi ve yoğun bakım hastabaşı monitörlerini, Türkiye’deki hastanelerin hizmetine sunuyor. ACENDIS APM-500 ve ACENDIS APM-500 PRO model monitörleri kullanan sağlık personeli, ürünün öne çıkan temel özelliklerini “Türkçe dil seçeneği, kullanım kolaylığı, numaraları büyüyebilen ekranı uzaktan görebilme avantajı, tüm EKG derivasyonlarını göstermesi ve hayati öneme sahip uzun ömürlü bataryası sayesinde hasta transferinde kolaylık” olarak sıralıyor.

Bugüne kadar, yurt içi ve yurt dışında yaklaşık 150 hastane projesinin 300 milyon Euro’luk medikal ekipman ihtiyacını karşılayan ACENDIS, kendi adını taşıyan yeni anestezi ve yoğun bakım hastabaşı monitörleri ile sağlık kuruluşlarında tedavi gören hastaların bakım ve takibine de destek oluyor. Medikal alandaki son teknolojileri, doktorların ve sağlık personelinin ihtiyaçları doğrultusunda kendi ürettiği hastabaşı monitörlerine taşıyan ACENDIS, bu sayede hasta verilerini kolayca takip ve kontrol edebilmeyi mümkün kılıyor.

Firmanın, birisi ACENDIS APM-500, diğeri de ACENDIS APM-500 PRO olmak üzere iki ayrı modelde Anestezi ve Yoğun Bakım Hastabaşı Monitörü bulunuyor. Akut bakım için özel tasarıma sahip olan her iki model de ameliyat sonrası bakıma ilişkin tüm izleme bilgilerini bir arada gösteriyor. Fonksiyonel ve sezgisel tasarıma sahip ürünler, yüksek hareket kabiliyeti ve dokunmatik ekran işlevselliği ile kullanım kolaylığı sunuyor. Güncelleştirmenin kolaylıkla yapılabilmesi için iki adet standart modul yuvası bulunan ürünlerden APM-500 modelin 10.4″, APM-500 PRO modelinin ise 12.1″ yüksek çözünürlüklü LCD dokunmatik ekranı mevcut. Lityum pili de bulunan ürünlerin ekranında 3 / 5 lead EKG, NIBP, SpO2, Sıcaklık değerleri yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here