Acendis, üstün Alman teknolojisi ile sağlığa ışık tutuyor

11Sahip olduğu 3 bini aşkın ürün portföyü ile sağlık kuruluşlarının ekipman ihtiyaçları konusundaki köklü çözüm ortağı Acendis, medikal ve cerrahi aydınlatma üreticisi Simeon’ın ileri LED teknolojilerinin satışını gerçekleştiriyor.

Acendis, dünyanın lider üreticilerinin son teknolojilerini sağlık sektörü ile buluşturmaya devam ediyor. Firma, medikal ve cerrahi işlemler sırasında kullanılmak üzere Almanya’da geliştirilip üretilen Simeon LED ürünlerinin de Türkiye genelindeki sağlık kuruluşlarına tedariğini sağlıyor. Patentli “üçgen” başlık dizaynı ve özel tasarım “reflektör” teknolojisi ile en iyi aydınlatma koşullarını sunan Simeon LED, aynı zamanda dikişsiz ve kapalı yapısı sayesinde, ortamda gerekli tüm hijyenik ve fonksiyonel ihtiyaçları da karşılıyor.

Ameliyathane lamba ve pendant sistemleri üreticisi olan Alman markası SIMEON’un, cerrahi aydınlatma ürünü LED lamba başlıkları, Single Color ve Multi Color versiyonları ile gölgesiz, etkin ve kusursuz aydınlatma sağlıyor. Ürünün Multi Color modeli kullanıcılarına, 3.500, 4.000, 4.500, 5.000 ve 5.500 Kelvin olmak üzere 5 ayrı kademede renk ısısı ayarlayabilme konforu sunarken, full HD kamera sistemi, istendiği zaman sonradan taşıyıcı kol ve başlık ilave edilebilmeyi mümkün kılan sim.FLEX teknolojisi, 50.000 saatten fazla ampul ömrü ve bir başlıkta maksimum 60 watt enerji tüketimi SIMEON LED’i, uzun vadeli ve avantajlı bir teknolojik yatırım olarak öne çıkarıyor.

Acendis

Pek çok alanda olduğu gibi medikal cihaz endüstrisinin de kalbi olan Almanya merkezli ACENDIS Türkiye, dünyanın en önemli üretici firmalarıyla ortak çalışarak Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Avrupa, Türki Cumhuriyetleri, BAE, Suudi Arabistan ve Afrika’da küresel projeler geliştirmekte; İsviçre ve Portekiz’deki ofisleri, showroomları ve teknik servis departmanları üzerinden sağlık sektörüne dünya standartlarında hizmet vermektedir. Medikal alandaki en son teknoloji ve yenilikleri sürekli takip eden, hayatı kolaylaştıran çözümler sunan ve her bölgedeki temsilcileri ile müşterilerinin sürekli yanı başında olan ACENDIS, 20 yıldır sağlık sektörünün ekipman ve teknoloji ihtiyacını karşılamaktadır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here