ACEROLA ile daha iyi bir yaşama adım atın !vi


Arkopharma laboratuarlarının ürettiği Acerola C vitamini besin takviyesi sayesinde, hem vücuttaki eksik C vitamini gideriliyor hem de fazla yağlarınız yanıp kül oluyor.

Vitamin ve mineraller, insan sağlığı için taşıdığı önemin yanı sıra hastalıktan koruyucu ve tedavi edici özellikleriyle de vazgeçilmezler arasındadır. Neredeyse yaz ayının bitip sonbahara girdiğimiz  şu günlerde, mevsim değişikliğine bağlı grip ve soğuk algınlığı hemen hemen herkesin kapısını çalmaya başlıyor.


BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİYOR

Arkopharma Laboratuarları’nın uzun çalışmalar sonucu Acerola meyvesinden ürettiği C vitamini besin takviyesi; günlük doğal C vitamini ihtiyacını karşılarken, bağışıklık sistemini güçlendiriyor, grip ve üst solunum yolu enfeksiyonlarını önlemeye de yardımcı oluyor. Aynı zamanda güçlü bir antioksidan etkiye sahip olan Acerola, sigaranın olumsuz etkilerinin de (sigara vücuttaki C vitamininin idrarla atılmasına neden olduğundan kandaki C vitamini azaltıyor) azalmasını sağlıyor.

YAĞLARI YAKMAYA YARDIMCI OLUYOR

Sağlık kaynağı C vitaminin görevleri sadece hastalıktan korumakla da bitmiyor; aynı zamanda yağları yakma görevi de yapıyor. Araştırmalar, vücudunuzun yağ yakması için yeterli miktarda C vitaminine ihtiyaç duyduğunu gösteriyor. Acerola C vitamini besin takviyesi ise, bu iş için tam bir biçilmiş kaftan gibi görünüyor. Neden mi ? Çünkü Acerola C vitamini besin takviyesi % 100 doğal bir C vitamini diyet takviyesidir. Egzersiz öncesi yeterli C vitamini alanların, almayanlara oranla daha çok yağ yaktığı tespit edilmiştir.

Acerola besin takviyesi %100 doğal C vitamini içeriğine sahip olduğu için yetişkin, çocuk ve hamilelerin kullanımı için de oldukça uygun ve çiğneme tableti formu sayesindeyse kullanımı çok kolaydır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here