Ailece davetlisiniz!

Aİlece b1444206188_Maker_Faireir şeyler yapmak isteyenlere, her hafta sonu “ne yapsak da kaliteli zaman geçirsek?” diye düşünenlere öneriyoruz; eğlenceli ve eğitici İCAT ŞENLİĞİ!

GelecekHane tarafından geçtiğimiz yıl ülkemizde ilk kez düzenlenen ve büyük ilgi gören Mini Maker Faire etkinliği, üretmeyi sevenleri, icatlar geliştirenleri, kısacası Maker hareketine gönül verenleri tekrar bir araya getiriyor.

Bu yıl 10-11 Ekim tarihlerinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olan etkinlikte Türkiye’nin ilk dron yarışı, model arabalarla drift gösterileri, 3 boyutlu yazıcılarla üretilen ilginç objeler, el yapımı robotlar, elektronik ve mekanik cihazların yanı sıra birbirinden ilginç daha pek çok proje etkinlikte yer alıyor.

Pankek Robotu, Elektronik Yapboz, Robot El, Zaxe 3D Yazıcı, Müzik Halısı, Su Piyanosu ve Kinetik Örtü bu ilginç icatlardan sadece birkaçı…

Çocuklarıyla birlikte eğlenceli ve eğitici bir hafta sonu geçirmek isteyen ailelerin de katılım göstereceği kratif üreticilik şöleni İstanbul Mini Maker Faire ile ilgili daha fazla bilgi için: www.makerfaire.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here