Akıllı telefonlar için tek tuşla ‘Mobil Sağlık’ devri


Türkiye’de ‘Mobil Sağlık’ alanında hayata geçirdiği ilklerle bu alanda sektörün öncüsü olan Acıbadem Mobil Sağlık, akıllı telefon kullanıcıları için geliştirdiği yeni aplikasyonu ile kişilerin sağlık hizmetlerine ulaşmasını daha da kolay hale getirdi.

Acıbadem Mobil Sağlık üyesi olan ya da olmayan herkesin tek bir tuşa basarak bulunduğu yere ambulans ve sağlık ekibi çağırarak, acil sağlık hizmetlerinden faydalanabileceği bu pratik aplikasyonda, birçok sağlık uygulaması mevcut. Aplikasyon içinde ayrıca ilk yardım uygulamaları ve sağlıkla ilgili bilgiler, videolar, hatırlatıcılar ve sağlık testleri de bulunuyor.

Acıbadem Mobil Sağlık, evde ve işyerinde sunduğu mobil sağlık hizmetleri ile geleceğin sağlık sistemini şekillendirmeyi, sağlık sektörüne yeni ve yenilikçi bir bakış açısı getirmeyi kendine amaç edinmiştir. Türkiye’deki Mobil Sağlık bilimindeki yeni bilgi ve uygulamalar konusunda öncülük ederken, dünyadaki Mobil Sağlık teknolojisindeki son gelişmeleri de yakından takip eden Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri, sınıfının en hızlı büyüyen şirketi seçilerek Frost & Sullivan 2012 Pan Avrupa Büyüme ve Liderlik ödülüne layık görülmüştür. Sunduğu acil sağlık ve evde sağlık hizmetleri yanı sıra, bireyler ve kurumlar için geliştirdiği Mobil Sağlık çözümleri ile hayatı kolaylaştırmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here