Akson Grup, Dünya Pazarına Çözüm Üretiyor


Ticaret hayatına uzun yıllar önce inşaat sektörüyle başlayan Akson Grup 2009 yılında ticari portföyünü genişleterek sağlık sektöründe hizmet sunmaya başlamıştır.

009 yılından bu yana sağlık sektöründe çözüm sunmaya başlayan Akson Grup, yurt içi ve yurt dışında devam eden projeleriyle beğeni topluyor. Ticaret hayatına uzun yıllar önce inşaat sektörüyle başlayan Akson Grup 2009 yılında ticari portföyünü genişleterek sağlık sektöründe hizmet sunmaya başlamıştır. Şirket şu an üç stratejik iş kolu ile gerek yurt içi gerekse yurt dışında gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeye devam ettiği projeler ile adını güvenilir olarak duyurmayı kendisine ilke edinmiştir. Kaliteli, hızlı, güvenilir ve kazandırdığı pozitif sonuçlar doğrultusunda müşteri memnuniyetini yakalayan Akson Grup, kaliteden asla taviz vermeden çalışmalarını sürdürüyor.

Anahtar Teslim Projeler Sunuyor
Akson Grup inşaat sektöründe bugüne kadar Türkiye sınırları içerisinde birçok kurum ve kuruluşun projelerini gerçekleştirmiştir. En son Türkiye’nin başkenti Ankara’da 84 adet Konut ve Çevre Düzenlemesi inşaatını tamamlayarak konutlarını sahiplerine teslim etmiştir. Sağlık sektöründe T.C Başkanlık Türk işbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Gürcistan’ın Batum şehrinde Hulo, Çakvi ve Keda Bölgesindeki mevcut hastanelerin yenilenmesine ve hibe ettiği tüm tıbbi ekipman ve ofis malzemesi alım işinin anahtar teslim ihalesini alarak Eylül 2011 yılında teslim etmiştir. Firmamız yurtiçinde de anahtar teslimi Özel Diyaliz Merkezleri kurmakta ve Türkiye genelindeki hastanelere satış ve teknik hizmetini sunmaktadır.

Hemodiyaliz Cihazları ve sarf malzemeleri başta olmak üzere laboratuar cihazları, hastane ekipmanları ve sarf malzemeleri olarak Sağlık ve Araştırma kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

“Şirketimiz parlak bir gelecek için yarını bugünden düşünmektedir. Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider bir firma olarak hizmet etme amacıyla ilerlerken; güvenilirliğini, değerlerini, prensiplerini koruyarak sektöre farklılıklar ve üstünlükler katmak inancı ile yoluna hızla devam etmektedir. Grubumuz girişimci, üretken, sorumlu ve profesyonel çalışma anlayışıyla müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek ve mükemmel sonuçlar elde edebilmek için etik değerlerine saygılı davranarak kalite ve prensiplerinden asla taviz vermeden üstleneceği tüm projeleri başarıyla tamamlayacağına inancımız tamdır.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here