ALX Hungary, Macar firmaları keşfetmeye çağırıyor

0
2335

Avrasya’nın lider fuarı EXPOMED’de 7 Macar firmasının tanıtımını üstlenen ALX Hungary, Macar firmaların Türkiye ve çevre ülkelere ürün ve hizmet ihraç potansiyelini keşfetmeye çağırıyor.

Macaristan Ulusal Ticaret Ajansı (MNKH) Türkiye temsilcisi ALX Hungary, medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği, medikal trendlerin ve bilimsel etkinliklerin takip edildiği Avrasya’nın lider fuarı EXPOMED’deki yerini alıyor. Fuar, 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirlecek.

Macaristan’ın dış ekonomik ilişkilerine katkıda bulunmak ve onu çeşitlendirmek amacıyla kurulan ALX Hungary, EXPOMED Fuar’nda; Vitecer, Resysten, Medicor, Labtech, Szilikonhaz, Rex-San ve R’Care gibi medikal sektörünün önde gelen Macar firmalarının temsilciliğini üstlendi. Yerli ve yabancı şirketleri, Macar firmaların Türkiye ve çevre ülkelere olan ürün ve hizmet ihraç potansiyelini keşfetmeye çağıran ALX Hungary, Macaristan’dan ithalat yapmak veya ülkeye yatırım yapmak isteyen herkesi fuara davet ediyor.

Medikal sektöründen faaliyet gösteren Macar firmalar, yeni doğan inkübatörü, ısıtıcılı açık yatak ve yeni doğan fototerapi cihazları, bilgisayar tabanlı ambulatuar EKG holter ile dinlenme ve stres test sistemler; metal yürüme yardım ekipmanları; titanyum dioksit içeren fotokatalitik hijyenik kaplama; multivitaminli ve aromalı pipet, efervesan gıda takviyesi ve müsli bar; monitör sehpası ve silikon protez alanlarında faaliyet gösteriyor.

#ALXhungary, #keşfet, #MNKH, #güncel, #manset

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here