Artık astigmatlar da net görebilecek!


Astigmatlı hastalar için yerçekimine en iyi ayak uyduran kontakt lensler ile yeni bir dönem başlıyor.

Astigmatlı kişiler görme sorunlarını genellikle gözlük kullanarak çözüyor. Ancak gözlük kullanan hastaların birçoğu hareketli yaşam tarzlarına uygun olmadığı için aslında durumdan pek de memnun değil. Astigmatlılar için hem gözlükten kurtulmak hem de gelişen lens teknolojileri sayesinde daha net ve kaliteli bir görüşe kavuşmak artık mümkün.

Astigmat rahatsızlığı olanlar artık yakın veya uzak tüm mesafelerdeki nesneleri bulanık görme şikâyetlerinden gözlük kullanmadan kurtulabiliyor. Yeni nesil kontakt lensler tasarımları ve son teknolojiyle üretilen materyalleri sayesinde gözde stabil kalarak her türlü hareketinize kolayca uyum sağlıyor. Ayrıca daha fazla oksijen iletme özelliği sayesinde kullanıcılarına ileri düzeyde konfor sunuyor.

Torik kontakt lensler sadece miyop ya da hipermetrop rahatsızlığı olanlar için değil, astigmat hastaları için de büyük kolaylık… Astigmatlı hastaların lens kullanımından beklediği tüm özellikler ACUVUE® marka torik lenslerde bulunuyor.

Net ve stabil görme avantajını sunan lens seçenekleri…

ACUVUE® marka tüm torik lensler, astigmatlıların vazgeçilmezi olan net görüş ihtiyacını göz ve baş hareketlerinden bağımsız olarak karşılıyor. Size sadece bu rahatlığı sunan ACUVUE®  kontakt lensler arasından seçim yapmak kalıyor.

Kullan-At Lens Seçeneği : 1 Day Acuvue® Moist® For Astigmatism

Astigmat kırma kusurunu düzelten günlük kullan-at kontakt lens 1 DAY ACUVUE® MOIST® for ASTIGMATISM, Lacreon® teknolojisi ile lenslere kalıcı olarak gömülmüş ıslatıcı ajanlar nemi tutarak gün boyu konfor sağlıyor. Ayrıca günlük kullan-at lenslerle her gün temiz ve yeni bir çift lense sahip olmak göz sağlığınıza olumlu katkı sağlıyor.

Tekrar kullanılabilir lens seçeneği: Acuvue® Oasys® For Astigmatism

Acuvue® Oasys® for ASTIGMATISM, astigmat kırma kusurunu düzelten, tekrar kullanılabilir kontakt lens seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. İçeriğindeki özel materyal ile yüksek oksijen geçişi sağlayan Acuvue® Oasys® for ASTIGMATISM, HYDRACLEAR® PLUS teknolojisi sayesinde göz kapaklarını lensin üzerinden kolayca kaydırdığı için kullanıcıya lens yokmuş hissi veriyor.

Astigmatlı kişiler için gelişmiş teknolojiler kullanılarak üretilen ACUVUE® marka kontakt lensler kullanıcılara sunduğu ekstra koruma, kaliteli görüş netliği ve rahatlık ile hayatın her anını yakalayabilme fırsatı veriyor. Geriye sadece gördüklerinizin tadını çıkarmak kalıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here