Astellas LÖSEV İçin 14 Aralık’ta Metrocity’de!


Astellas İlaç Türkiye, “Yarınları Değiştirmek” felsefesi doğrultusunda Kurumsal Sosyal Sorumluluk aktivitelerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

2012 ve2013 yıllarında merkez ofisinin bulunduğu KOZA Plaza’da gönüllü çalışanları ile LÖSEV ürünleri satışı gerçekleştiren ve toplam satış rakamı kadar tutarı da  LÖSEV’e bağışlayan Astellas Türkiye, LÖSEV stand satışını bu sene Metrocity’de gerçekleştiriyor.

LÖSEV tarafından hazırlanan kitap ayracı, oyuncak, takvim gibi hediyelik eşyalar gün boyunca Astellas Türkiye çalışanları tarafından sergilenerek satışa sunulacak. 14 Aralık 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek ve tüm gün sürecek satıştan elde edilecek gelirin toplamı kadar olan tutar yine LÖSEV’e bağışlanacak. Astellas İlaç Türkiye ekibi LÖSEV adına farkındalık oluşturmak amacıyla, daha önce de Avrasya Maratonu’na katılmıştı.

Sosyal sorumluluk felsefesi bilinciyle hareket ederek çevreye karşı duyarlılığını ve saygısını göstermek isteyen Astellas İlaç, geçtiğimiz yıllarda Kemerburgaz ve Kırklareli’nde Astellas Hatıra Ormanları oluşturmuş, organ nakli yapılan çocuklar için kamplar düzenlemiş, Bolluca, Karşıyaka ve İzmir’de bulunan bazı okullara mobilya bağışı yapmış ve bu okulların altyapılarını yenilemişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here