“AstraZeneca 7/24 TV” hayata geçti

AstraZeneca Türkiye’nin sağlık çalışanları için oluşturduğu, tedavi alanları ve çeşitli konulara yönelik mesleki gelişim videoları içeren “AstraZeneca 7/24 TV” platformu kullanıma açıldı.

AstraZeneca Türkiye sağlık çalışanlarının tedavi alanları videolarına erişebilecekleri “AstraZeneca 7/24 TV”yi kullanıma açtı. Kişiselleştirilmiş deneyiminin yanında modern görünümüyle de kullanım kolaylığı sağlayan platform tamamen ücretsiz olarak sağlık çalışanlarının hizmetine sunuyor. Kullanıcı kaydını oluşturan sağlık çalışanları, gerekli validasyon süreçleri tamamlandıktan sonra tüm içeriklere erişebiliyor.

Bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile https://www.astrazeneca724.tv/ adresinden ulaşılabilecek olan platformda, ilgilenilen tedavi alanındaki videolara ulaşılabiliyor, mesleki gelişimlerle alakalı videolar ücretsiz takip edilebiliyor, beğenilen videolar daha sonra izlenmek üzere favorilere eklenebiliyor ve ‘İzlemeye Devam Et’ fonksiyonu ile yarım kalan videolara kalındığı yerden devam edilebiliyor. Ayrıca, Podcast desteği sayesinde, videoların Podcastleri de dinlenebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here