AstraZeneca Türkiye Biyofarma İş Birimi’nde yeni atamalar

AstraZeneca Türkiye Biyofarma İş Birimi’nde Pazarlama & Lansman Mükemmellik Müdürü görevini yürüten Mehmet Ali Kekeç, Pazarlama Müdürü (Metabolizma) görevine; AstraZeneca Türkiye Pazarlama Müdürü (Metabolizma) görevini yürüten Sevil Sipahi ise Pazarlama & Lansman Mükemmellik Müdürü görevine atandı.

Mehmet Ali Kekeç
2018- 2020 yılları arasında Bölge Müdürü olarak görev yaptı. 2020 yılından bu yana Pazarlama & Lansman Mükemmellik Müdürü görevinin yanı sıra Orta Doğu & Afrika bölgesinde Kardiyovasküler & Renal & Metabolizma Marka Konseyi Lideri ve daha sonrasında da Renal Lansman Lideri olarak çalışan Kekeç bundan sonraki kariyerine AstraZeneca Türkiye Metabolizma Pazarlama Müdürü olarak devam edecek.

Sevil Sipahi
2018 yılında AstraZeneca Türkiye’de diyabet alanındaki ürün portföyünden sorumlu Pazarlama Müdürü olarak göreve başlayan Sipahi ardından kalp yetersizliği ve kronik böbrek hastalığı lansmanlarına liderlik edip, görev süresi boyunca yurt dışı projelerinde çeşitli görevler üstlendi. Sipahi bundan sonraki kariyerine AstraZeneca Türkiye Pazarlama ve Lansman Mükemmellik Müdürü ve ayrıca yarı zamanlı olarak Uluslararası Bölge KVRM Proje Lideri olarak devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here