AVM Sağlık , En Çok Tercih Edilen Marka Olmayı Başardı


2011 ve 2012 yılında kamu hastanelerinde en çok EEG ve EMG Sistemini kuran AVM Sağlık , başarılı yükselişini sürdürüyor.

1986 yılından beri sağlık sektöründeki tecrübelerimizi 2005 yılında İstanbul’da kurulan AVM Sağlık Hizmetleri firması ile dürüst, ilkeli ve etik kurallara bağlı çalışmasıyla istikrarlı bir büyüme gösterip sektördeki faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor. Elektromiyografi (EMG) ve Elektro-Ensefalografi (EEG) alanında uzmanlaşan kadrosuyla hizmet veren firma, Çevre ve Gıda Sağlığı gibi stratejik sektörlere de yatırım yaparak Koruyucu Hekimlik alanında hizmetlerini sürdürmekte. 1992 yılında Teknik Hizmetler Birimi’ni oluşturan AVM Sağlık, “Tedarikçi, Bayi, Çalışan ve Müşterileriyle AVM Sağlık Ailesi” ilkesini benimsemiş, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, kendini sürekli yenileyen bir yapıya sahip olmuştur.

Hızlı Büyümesini Sürdürüyor

2011 ve 2012 yılında kamu hastanelerinde en çok EEG ve EMG Sistemini kuran AVM Sağlık, başarılı yükselişini sürdürüyor. EEG, EMG, EKG, ERG, TMS, PSG, Audiometre, Stres Test, Endoskopi Sistem ve Ekipmanlarında CE sertifikasına sahip satış sonrası hizmet vermeyi amaç edinmiş Neurosoft, Gvb-Gelimed, Tele-EMG, HIDREX ve AUDIO-Med firmaları’nın Türkiye tek yetkili Temsilcisidir. Bir çok gelişmiş ülkede hastane ve polikliniklerde kullanılan Neurosoft, Gvb-Gelimed, Tele-EMG, HIDREX ve AUDIO-Med garantisi altındaki cihaz, sistem, donanım ve yazılımlar uygun fiyat garantisi ile Türkiye’de satışa sunmaktadır.

EEG ve EP Sistemleri, IOM Sistemleri, EMG ve EP Sistemleri, PSG (Uyku Sistemleri), Manyetik Stimülatör, ABR ve OAM Sistemleri, ERG Sistemleri, EKG Sistemleri, Stres Efor Test Sistemleri, Spirometreler, HRV Analiz Sistemleri, X-RAY Koruyucu Önlükleri, Sarf Malzemeleri gibi çok geniş bir yelpazede çözüm sunuyor.

Müşteri Memnuniyeti Daima Ön Planda

AVM Sağlık, satışını yaptığı sistemlerde meydana gelebilecek arızaları önlemek, sistem performansının düşme şansını veya hatanın ortaya çıkma ihtimalini azaltmak, sistemin ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmayı sağlamak amacı ile periyodik olarak sistemlerin koruyucu ve arıza bakımlarını yapan uzman bir bakım ekibi ile kesintisiz hizmet veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here