AVRUPA ONU TERCİH EDİYOR

Avrupa’nın tercih ettiği Türk Kozmetik Firması açıkladı:  2018 yılı bizim yılımız

30.yılında 30 milyon TL hedefleyen Akten Kozmetik, 2018 yılında yapacağı yeni  yatırımlardan bahsetti. Avrupa’dan gelen talep üzerine, orada yapacağı yeni yatırımlardan bahseden firma;  bunun en büyük nedenlerinden bir tanesinin ürünlerindeki doğallık olduğunu söyledi.

Organik ve doğal ürünler konusunda hassas ve tutarlı duruşuyla kalitesinden taviz vermeyen kozmetik firması Akten Kozmetik, yapmış olduğu doğal ürünlerin, dış ülkelerde talep görmesi üzerine, yeni kararlar aldıklarını belirterek; yurt dışında Hollanda, Almanya, İsviçre ve Belçika gibi pek çok ülkede yeni yatırımlara başladı.

Türk kozmetik şirketi, ürünlerinde doğallık konusunda hassas olduğunu vurgulayarak; 30.yılında 30 milyon TL hedeflediğini belirtti. ‘’Doğallığı yaşamak hakkınız!” sloganı ile iki yüz yirmiden fazla ürün çeşidine sahip olan Thalia Natural Beauty markasıyla, kozmetik sektöründe sağlam adımlarla ilerleyen Akten Kozmetik, yeni yıla iddialı giriyor. Kuruluşunun 30. yılı olan 2018’de, ilk konsept mağazasını İstanbul’da açacak ve yıl içinde Türkiye’deki mağaza sayısını dörde çıkaracak olan firma Genel Müdürü Gökhan Kara; Türkiye’de doğan % 100 yerli bir kozmetik markası olmanın haklı gururunu taşıdıklarını söyleyerek, “Global markalar arasındaki yerimizi sağlamlaştıracaklarının’’ üzerini vurguladı

#manşet #gökhankara #aktenkozmetik #sağlık #doğalürün #organikyaşam #medikal #güzellik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here