Bebeklerde Sağlıklı Nefes İçin “Wee Baby” Burun Aspiratörü

Bebekler ilk doğduklarında sadece burunlarından nefes alır. Bu dönemde bebeğinizin burnu sık sık tıkanabilir ve tıkanmış bir burun, bebeğinizi rahatsız ederken aynı zamanda beslenme ve uyku düzensizliğine de neden olabilir.  Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için üretilen Wee Baby burun aspiratörü sizin ve bebeğinizin yeni yardımcısı.

Doğumdan sonra bebekler sıklıkla burunlarından nefes alır. Bu dönemde bebeğinizin solunumunda gerçekleşecek olumsuz bir durum ise, bebeğinizin beslenmesine ve uyku düzeninin bozulmasına da neden olabilir.  Bu dönemde tercih edilebilecek Wee Baby burun aspiratörü, bebeğinizin burnunda biriken mukoza dokusunun salgıladığı sıvıyı temizleyerek bebeğinizin rahat nefes almasını sağlamak için geliştirildi.

Wee Baby burun aspiratörü, özel tasarlanmış silikon ucu ile bebeğinizin burun içine herhangi bir zarar vermeden güvenli bir kullanım sağlıyor. Temizlikten önce burun içine okyanus suyu veya serum fizyolojik gibi sıvılar damlatılarak burun içi yumuşatılabilir. Özel tasarımı ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkarken, sağladığı yararla büyük fark sağlıyor.

Ağrısız ve güvenli olması göz önünde bulundurularak üretilen Wee Baby burun aspiratörü, özenli annelerin vazgeçilmezi.

Kullanım Şekli: Aspiratörün pompa kısmını sıkarak içindeki havayı boşaltın ve şeffaf ucu dikkatli bir şekilde bebeğin burnuna yerleştirin. Pompayı yavaşça serbest bırakın. Burunda biriken sıvı emilerek temizlenecek, böylelikle bebeğiniz daha rahat bir nefes alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here