Berko İlaç SAP BusinessObjects ile Hızına Hız Kattı

Satış verileri ve performans analizlerinin kolay ulaşılabildiği entegre raporlama sistemi kurmak isteyen Berko İlaç, Elsys ile işbirliği yaparak tüm şirket fonksiyonlarını kapsayan SAP BusinessObjects projesinin hayata geçirilmesini sağladı.

Berko İlaç, tüm verilerini bir arada yöneterek genişleyen iş hacmini daha etkin bir biçimde kontrol edebilmek için Elsys danışmanlığında gerçekleştirdiği SAP BusinessObjects projesini tamamladı.

SAP BusinessObjects projesinin hayata geçirilmesi ile birlikte kurumsal raporlama ve analiz süreçlerini yeniden yapılandıran Berko İlaç, performans analizlerini de içeren tüm verilerine aynı yerden erişim sağladığı entegre bir altyapıya kavuştu.

Kurumsal süreçlerde tam entegrasyon

İlaç üretiminin hata kabul etmeyen hassasiyetlerinin göz önünde bulundurulduğu SAP ERP ve karekod barkod uygulama projelerini Elsys danışmanlığında daha önce hayata geçiren Berko İlaç, iş zekâsı projesi ile etkin raporlama yaparak güvenli ve anlık kararlar alma imkânına sahip oldu. Süreç optimizasyonuna gidilen projenin tamamlanması ile birlikte, şirketin canlı sisteminde bulunan raporların kullanıcıya tanıtımı yapıldı. Kurumsal yapıda bulunan departmanlar arasındaki bilgi akışının entegre bir şekilde sağlanması ile geleceğe dönük sürdürülebilir büyüme hedefini gerçekleştirmek için önemli adımlar atıldı.

Verimli süreçler, sürdürülebilir bir büyüme

Tamamlanan universe tasarımı ve SAP BusinessObjects server ile client kurulumu sonrasında, Berko İlaç’ın operasyonel verimliliği artırılarak karar destek mekanizmaları sistemsel olarak hızlandırıldı. Bütçe ve kârlılık projelerinin de sonlandırılması ile birlikte tam entegrasyon sağlanmış olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here