BIÇAKCILAR, ‘EN KATMA DEĞERLİ İHRACAT’ KATEGORİSİNDE ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU

0
1753

Türk medikal sektöründe öncü rol üstlenen Bıçakcılar, İKMİB tarafından geleneksel hale getirilen İhracatın Yıldızları Ödülleri’nde ‘En Katma Değerli İhracat’ ödülüne layık görüldü. Bu yıl ilk kez eklenen ‘En Katma Değerli İhracat’ kategorisinde en başarılı ikinci firma unvanına Bıçakcılar sahip oldu.

Türkiye’nin tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler üreticisi olan ve alanında 58 yıldır .ncülük eden Bıçakcılar, İKMİB 2016 İhracatın Yıldızları .dülleri’nde En Katma Değerli İhracat .dülüne layık g.rüldü. 100’den fazla ülkeye ihracat yapan ve dünya

pazarlarında lider konumunda olan Bıçakcılar, başarılarından dolayı ‘En Katma Değerli İhracat’ kategorisinde .düle değer bulundu.

Raffles İstanbul Zorlu Center’da düzenlenen İKMİB 2016 İhracatın Yıldızları ödülleri töreninde 23 kategoride 115 ödül sahiplerini buldu. Kimyanın alt sektör ve ürün gruplarında en fazla ihracat gerçekleştiren ilk 5 firmanın .düllendirildiği gecede bu yıl yeni eklenen ‘En Katma Değerli İhracat’, ‘Hedef Ülkelere İhracat’, ‘Pazar Sayısı Artış’ gibi kategorilerde de en başarılı firmalar ödüllendirildi.

Bu yıl ilk kez eklenen ‘En Katma Değerli İhracat’ kategorisinde en başarılı ikinci firma unvanına sahip olan Bıçakcılar, üretiminin yaklaşık yarısını dünyanın dört bir yanına ihraç ederek tüm dünyaya adını duyurmayı başardı. .dülü Bıçakcılar Gelişen Pazarlar İhracat Müdürü Sami Akdoğan TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi elinden aldı.

#bıçakçılar #ödüller #ihracatınyıldızları #ikmib #manset

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here