Bıçakcılar, Trulife’ın Türkiye Distribütörlüğünü Üstlendi


Trulife; hasta pozisyonlandırma jelleri ile ilgili ürün ve hizmetleri sunuyor.

Türk medikal sektöründe 1959 yılından beri tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında öncü rol üstlenen Bıçakcılar, dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiği ihracatın yanı sıra dünyanın en ünlü medikal cihaz markalarının temsilciklerini de yürütüyor.

Trulife’ın Faaliyet Alanları

Geçtiğimiz günlerde Dublin merkezli Trulife’ın da distribütörlüğünü üstlenen Bıçakcılar’ın Satış ve Pazarlama Kıdemli Direktörü Ercüment Bilgen, konuya ilişkin şunları söyledi: “Bıçakcılar olarak üretimimizin yanı sıra dünyanın en önemli firmalarının temsilciliklerini de yürütüyoruz. Bunların arasında ST.Jude Medical, Medtronic, Sorin, Serres, CryoLife, Intersurgical gibi firmalar bulunuyor. Şimdi de İrlandalı Trulife’ın temsilciliğini üstlenmiş olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Böylece ürün yelpazemizi ve pazardaki iddiamızı daha da artıracağız.”

Dünya çapında üretici bir firma olan Trulife,  500’den fazla çalışanıyla ürünlerini doğrudan pazarlayıp satıyor. Ayrıca ABD, Kanada, İngiltere ve İrlanda’da Ar-Ge ve üretim tesislerine de sahip olan Trulife, pazarlarda 1. sınıf ürünleriyle öne çıkıyor.  Trulife; hasta pozisyonlandırma jelleri ile ilgili ürün ve hizmetleri sunuyor. Trulife, silikon jeller, lastik, hidrojeller, köpükler, elastomerler, kaplamalı kumaşlar ve film üretiminde yüksek tecrübe ve beceriye sahip bulunuyor.

80’den Fazla Ülkeye İhracat Yapıyor

Türkiye medikal sektöründe 1959 yılından beri tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında öncü bir rol üstlenen Bıçakcılar A.Ş., akıllı, yenilikçi, güvenli ve çevre dostu tıbbi cihazlar üreterek ve tedarik ederek iş ortaklarına maksimum fayda sağlamayı hedeflemektedir.  80’den fazla ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin öncür tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi malzeme üreticilerinden Bıçakcılar, 54 yıldır Türkiye medikal sektöründe tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler üretimi gerçekleştiriyor. Son teknoloji ile donatılan 31 bin metrekare üzerine kurulu İstanbul Esenyurt Üretim Merkezi’nde kaliteli üretim ve üstün hizmet anlayışıyla, üretim yapan Bıçakçılar, 700’ü aşkın çalışan ve Türkiye genelinde 6 bölge müdürlüğü düzeyinde yaygın satış ağıyla hizmet vermektedir. Ürün tasarımından satış sonrası servisine kadar üretimin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine ve GMP kurallarına sıkı sıkıya bağlı olan Bıçakçılar, tek kullanımlık steril tıbbi ürünlerden, ameliyat masa ve lambaları gibi tıbbi cihazlara kadar uzanan geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here