Biorezonans ile tek seansta sigaradan kurtulun!


Biorezonans Uzmanı Dr. Sinan Akkurt,  bu tedavi ile sigara alışkanlığından kurtulmak için tek seansta yüzde 90’ın üzerinde başarılı sonuç aldıklarını belirtti.   

Kendinize ve çevrenizdekilere bir iyilik yapın! Hala sigaradan kurtulamadıysanız sadece 75 dakikanızı ayırıp, biorezonans teknolojisinden yararlanın! Avrupa ve Amerika’da 30 yıldır uygulanan, Türkiye’de ise yeni tanınmaya başlanan bu yöntemle, nikotinin vücudunuzda bıraktığı frekans izi biorezonans ile çözülüyor, tam tersi frekanslarla sigaradan kurtulmanız sağlanıyor.

Biorezonans Uzmanı Dr. Sinan Akkurt’un verdiği bilgilere göre, tedavi hastanın kararlılığı ve bağımlılığının yönlerinin değerlendirilmesiyle başlıyor, gerektiğinde psikolojik uygulamalara yer veriliyor. Biorezonans ile vücudun enerji dengesi sağlanıyor, elektromanyetik kirliliğin oluşturduğunu hücresel stres temizleniyor. Sigaranın vücut tarafından tanınan kimyasal titremesi tespit ediliyor, biofiziksel olarak tam tersi üretilerek vücuda yollanıyor. Böylelikle vücuttaki alıcıların nikotin bilgisini unutması sağlanıyor. Fiziksel bağımlılık yüzde 90 sıfırlanıyor. Çok nadiren destek programlarıyla yaşanan herhangi bir zorluk da çözülüyor. Psikolojik bağımlılık içinse alışkanlıkların nasıl değiştirileceği anlatılıyor ve seans bitiriliyor.

Biorezonans tedavisini Türkiye’ye tanıtan Dr. Sinan Akkurt, sigarayı bıraktıktan sonra oluşabilecek kilo alma ya da benzeri risklere karşı da önlem aldıklarını, eğer kişide kilo ya da depresifliğe karşı yatkınlık var ise nedenini tespit edip, nedene yönelik biorezorans uygulaması ile hastayı desteklediklerini vurguluyor.

Ağrısız, acısız ve yan etkisiz bir yöntem olan biorezonans tedavisi, insanların yaydıkları elektromanyetik frekansların özel bir cihazla anlaşılmasına ve hastalıklı dokulara yaydıklarının tam aksi yönde frekans yollayarak iyileştirilmelerine dayanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here