Boğaz muayene çubukları artık renkli ve şekerli!


5 farklı aroma ve renk seçenekleri sunan Sweetlang, boğaz muayenesinde kullanılan muayene çubuklarının (abeslang) yerini alıyor.

Hastaların boğaz muayenesinde kullanılan ve demir ya da tahtadan üretilen çubuklar (abeslang)  artık tarihe karışıyor. Doktorlara ve hastalara kolaylık sağlayan farklı şekerlemeler ile kaplı ve renkli çubuklar Sweetlang, muayene sırasında doktorlara ve hastalara kolaylık sağlıyor, muayeneleri daha sevimli hale getiriyor.

Özel olarak tasarlanarak Sweetlang muayene sırasında doktorların rahat kullanımını sağlayan özel ve ergonomik bir tasarıma sahip. Özel aromatik kısmı tamamen hijyenik şartlarda, değişik renk ve çeşitte şekerleme ile kaplanan sweetlang, dış ambalajı ile de doğa dostu. Sweetlang, ucunda bulunan aromalı şeker sayesinde  boğaz içerisinde abeslang gibi yabancı cisim reaksiyonu vermediği için muayene esnasında doktorlar açısından büyük kolaylık sağlıyor. Bazı çocuk psikiyatristlerinin düşüncelerine göre; Sweetlang doktor ve diş hekimi korkusu olan çocukların bu korkularını yenmelerinde kullanılabilecek en etkili yöntem olacak.

Normal muayene çubuklarının yerine alan Sweetlang özellikle çocukların muayenesini çok daha rahat hale getiriyor. Kiraz, muz, portakal, nane ve çilek olmak üzere beş farklı aroması ve rengi olan sweetlang, muayene sırasında yapışmıyor, ağız boşluğu içinde boyama yapmıyor.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here