BTS, “Hayat Durmasın Diye”

0
5983

BTS adıyla markalaşan Bıçakçılar Teknik Servis, önleyici bakımları ve deneyimli uzmanları ile kesintisiz bir servis ağı ile her daim hizmetinizde.

Türkiye medikal sektöründe tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında 1959 yılından beri öncülük eden Bıçakçılar, teknik servis ağıyla da bir ilki gerçekleştiriyor. Kendi ürettikleri üst düzey tasarlanan ve hastalar için hayati önem taşıyan ürünlerin uzmanı olan Bıçakçılar, mükemmeliyet ve mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyerek BTS (Bıçakçılar Teknik Servis) ile markalaşıyor. “Hayat durmasın diye” mottosuyla devamlı eğitimi yenilenen, fabrikada üreticilerle beraber çalışan uzmanlarıyla, cihazların korunması, kullanım ömrünün fazlalaşmasını sağlayarak önemli bir servis ağı oluşturarak Türkiye’nin her yerinde anında çözüm olanakları sunuyor. Önleyici bakım, tıbbi cihazların ömrünü uzatmakla hastanelere de önemli bir maliyet tasarrufu sağlıyor.

Ameliyatların iptaline kadar tesir edebilecek cihaz problemlerini ortadan kaldırmak, cihazların hatasız, yıllarca devam etmesi için bakımların önceden yapılması gerekiyor. Ürün tasarımından satış sonrası servisine kadar üretimin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine sıkı sıkıya bağlı olarak geniş yelpazede ürünler üreten Bıçakçılar, kolayca iletişim sağlanabilen servis merkezleriyle etkin ve kesintisiz bir servis ağı oluşturuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here