Büyük Buluşma Yaklaşıyor


EKSPOMED ve LABTEK Fuarları yıllardır sürdürdükleri istikrarlı büyümeleri ile ülkemizde sektörün en önemli ve geniş kapsamlı uluslararası ticari ihtisas platformu niteliğindedir.

Sağlık sektörünün tüm ürün ve hizmetlerini tek çatı altında bir araya getiren EKSPOMED 20. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler ile LABTEK 16. Uluslararası İstanbul Laboratuvar Teknoloji, Sistem ve Donanımları Fuarları 4 – 7 Nisan 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde eş zamanlı olarak gerçekleşecek. EKSPOMED ve LABTEK Fuarları yıllardır sürdürdükleri istikrarlı büyümeleri ile ülkemizde sektörün en önemli ve geniş kapsamlı uluslararası ticari ihtisas platformu niteliğindedir. 500’ün üzerindeki katılımcısıyla sektörün buluşma adresi olacak. Fuarda sektörün önde gelen firmalarından, Bıçakçılar, İncekara, Ertunç Özcan, Kompozit, Meditel, Pera Medikal, Medikal 2000, Drager, EMS, Fırat Medikal gibi firmalar yer alacak.

Görüntüleme Alanında Son Teknolojiler 
Ekspomed’de Öte yandan Reproset, Fujifilm, Penta gibi firmalar da görüntüleme alanındaki ürünlerini ilk kez EKSPOMED 2013’te sergileyecek. Uluslararası bir tıp fuarı olan EKSPOMED, bu yıl Çin, Tayvan, Fransa, Almanya, İspanya, Abd, Kore, Mısır, Malezya, Avusturya’dan gelecek olan toplu katılımlarla ziyaretçilerine farklı ülkelerden farklı alternatifler sunarak tüm ürünleri uluslararası boyutta mukayese etme imkanı sağlayacak.

Geniş Avrasya Pazarında Yerinizi Almak İçin Bulunmaz Fırsat
Avrasya Coğrafyası ülkelerinin dinamik nüfusları ve yüksek alım potansiyelleri sağlık sektörünün bölgede hızla gelişimine neden olurken; Türkiye, coğrafi konumu ve çevre ülkelerle olan sosyal-kültürel bağları sayesinde sağlık sektöründe önemli bir bölgesel ticaret merkezi haline gelmiştir. Bu noktada medikal cihazların, hastane ürün ve sistemlerinin, laboratuar cihazları ve ürünlerinin sergileneceği EKSPOMED ve LABTEK Fuarları, Avrasya coğrafyasını oluşturan geniş pazara girmek isteyen yeni firmalar için bulunmaz fırsatlar sunmaktadır.

İhracat Pazarlarında Yeni Müşterilerle Buluşturacak
Yurtdışı Ofislerimiz Fuara, Doğru Ziyaretçi Getirmek için Çalışıyor. 1000’in üzerinde profesyonel alım heyeti fuarda ağırlanacak.
TÜYAP Tiflis: Gürcistan ve Özbekistan
TÜYAP Üsküp: Arnavutluk, Kosova, Makedonya, Bosna Hersek, Hırvatistan ve Sırbistan
TÜYAP Moskova: Rusya ve Ukrayna
TÜYAP Tahran: İran
TÜYAP Sofya: Bulgaristan, Romanya ve Yunanistan
TÜYAP Kahire: Mısır, Irak, Lübnan, Ürdün ve Ortadoğu

Tüm Sağlık Profesyonellerinin Beklediği Fuarlar TÜYAP’ta
Yeni yatırımlarla büyümesini sürdüren sağlık sektörümüzün yakından takip ettiği EKSPOMED ve LABTEK Fuarlarımıza Türkiye’nin her ilinden medikal satın alma yetkilileri ve sektör profesyonelleri gelmektedir. Ağırlanmaları Tüyap tarafından karşılanan ülke genelindeki, T.C. Sağlık Bakanlığı yetkilileri, ilgili üniversitelerin rektörleri, tıp fakülteleri dekanları ve anabilim dalı başkanlarının yanı sıra devlet, özel, askeri, meslek ve tıp fakültesi hastaneleri başhekimleri, hastane müdürleri,satın alma komisyon başkanları, bölüm yöneticileri, laboratuar klinik şefleri ve kan bankası sorumlularının fuarlarımız ziyaret etmeleri sağlanmaktadır.

Neden Katılmalısınız?
Kamu, hastane yöneticileri ve satın almacılar ile buluşma fırsatı. Türkiye ve Avrasya bölgesinin, profesyonel ve önemli alıcıları ile uluslararası bir medikal fuarda bir araya gelme imkanı. Rakipsiz bir tıp fuarında bulunarak sektörde marka bilinirliğini güçlendirmek. Bayilik ağını genişletmek için yeni pazarlardan yeni müşterilerle tanışmak. Türkiye ve dünyadan lider tıp firmalarının, Türkiye’deki tek ve etkin buluşma platformu.

20 yıllık istikrarın oluşturduğu güven ortamı. 
Sağlık sektörüne yönelik yeni ürünlerini, teknolojilerini, hizmetlerini tanıtmak ve önemli iş bağlantıları kurmak isteyen firmalar için EKSPOMED ve LABTEK Fuarları kaçırılmaması gereken eşsiz bir pazarlama ortamı hazırlamaktadır. Sağlık sektöründeki yetkilileri yurtiçi ve yurtdışı yeni fırsatlarla buluşturacak olan EKSPOMED 20. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı ve LABTEK 16. Uluslararası İstanbul Laboratuvar Teknoloji, Sistem ve Donanımları Fuarı, eş zamanlı olarak, 4-7 Nisan 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece İstanbul’da gerçekleşecektir. Fuarlarla ilgili detaylı bilgi ve güncel katılımı listeleri için www.ekspomedistanbul.com ve www.labtekistanbul.com web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here