“Çocuklarda Görülen Kalp Rahatsızlıkları” Toplantısı

Çocuklarda görülen kalp hastalıklarının tanısı ve zamanında tedavi edilmesi hayati sonuçlar doğuracak kadar önemlidir. Doktorsitesi.com’un doktorlarından Prof. Dr. Yavuz Beşoğlu Kale Outlet Center’da özellikle çocuklarda kalp sağlığı konusunda bilgilendirme yapacak.

Türkiye’nin en büyük online sağlık platformu Doktorsitesi.com gerçekleştirdiği projeler ve üye doktorlarıyla sağlık konusunda önemli bir kaynak olmaya devam ediyor. Gerçekleştirilen projeler çerçevesinde özellikle çocuklarda kalp sağlığı konusunda halkı bilinçlendirmek için Nisan ayında kutlanan Dünya Kalp Haftası etkinlikleri kapsamında, Kale Outlet Center’da “Çocuklarda görülen kalp rahatsızlıkları” konulu bir bilgilendirme toplantısı düzenlenecek.

Toplantı Güngören’de bulunan Kale Outlet Center’da 14 Nisan Cumartesi günü, saat:14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Doktorsitesi.com doktorlarından Prof. Dr. Yavuz Beşoğul’un katılacağı ve halka açık olan toplantıda; “Doğumsal kalp rahatsızlığı nedir? Romatizmal kalp hastalığı nedir? Korunma yolları nelerdir? Çocuklarda Kalp hastalığı nasıl teşhis edilir? Tedavi yöntemleri nelerdir? Ameliyatları nelerdir? Fiziksel aktivite ve sporun faydaları” gibi konular ele alınacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here