Doğru ve Hızlı Şeker Ölçümü


MT Sağlık Ürünleri, distribütörlüğünü üstlendiği Fora markalı şeker ölçüm cihazını kolay kullanım farkıyla hastaların kullanımına sunuyor.

Yaşam boyu sağlık” sloganıyla yola çıkan MT Sağlık Ürünleri, geniş ürün portföyü sayesinde tüketicilerine kolaylık sağlamaya devam ediyor. MT Sağlık Ürünleri’nin piyasa tanınırlığı en yüksek ürün gruplarının başında şeker ölçüm cihazları geliyor. MT Sağlık Ürünleri, distribütörlüğünü üstlendiği Fora markalı şeker ölçüm cihazını kolay kullanım farkıyla hastaların kullanımına sunuyor.

7 Saniyede Sonuç
Şeker hastalığının ciddi sonuçları olduğunun ve sürekli olarak kontrol altında tutulması gerektiğine dikkat çeken MT Sağlık Ürünleri Genel Müdürü Recep Altekin, “Doğru onuç veren Fora markası ile bu sorumluğu yerine getiriyoruz. Kan şekerinin en kısa süre içinde doğru ölçüm sonuçlarına ulaşılmasının hayati önem taşıdığının bilincinde olan MT Sağlık Ürünleri, kan şekeri ölçüm cihazı Fora ile bu ihtiyaca sadece 7 saniye içerisinde cevap verebiliyor” dedi.

Fora, kodlama gerektirmez teknolojisiyle, basit ve hızlı kullanımı sayesinde gün içinde rahatlıkla kan şekeri ölçümü yapılmasını kolaylaştırıyor. Cihaz, 450 ölçüm hafıza kayıt özelliği ile şeker hastalarının geçmiş ölçümlerine ulaşma avantajı da veriyor. Fora, strip fırlatma sistemi sayesinde kan dolu test çubuğunun dokunmadan fırlatılmasını sağlayarak, kandan geçebilecek biyolojik kaynaklı hastalıkların bulaşmasını da engelliyor.

MT Sağlık Ürünleri
2005 yılında faaliyete geçen MT Sağlık Ürünleri, dünyanın en iyi ve kaliteli markalarını, standart fiyatlarla sunmaya başlayarak kısa sürede sektörün lider kuruluşu oldu.Dünya sağlık sektöründe yaşanan en son gelişmeleri takip ederek ileri teknolojiye sahip ürün yelpazesini, 75 kişilik uzman kadrosuyla hem Türkiye’nin dört bir yanına hem de yurtdışına ulaştırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here