Dopa A.Ş. Bilimsel Etkinlikleri Destekliyor

Konusunda öncü markaların Türkiye distribütörlüğünü yürüten Dopa A.Ş. , sunduğu çözümlere ilişkin kongre ve etkinliklere sponsor olmaya sürdürüyor.

Bilimsel ve akademik toplantılara önem veren DO-PA A.Ş., sunduğu çözümlere ilişkin kongre ve etkinliklere sponsor olmaya devam ediyor. 28 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen 3. Kadın Doğum Günleri ve 7-10 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen 11. Uludağ Jinekoloji ve Obstetri Kış Kongresi’ne sponsor olan DO-PA A.Ş., bu iki etkinlikte, Jinekoloji alanında sunduğu çözümleri katılımcılarla paylaştı. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği bu iki kongrede kadın doğum alanındaki en son yenilikleri katılımcılara aktardı.

Kadın Doğum Günleri
Türkiye’nin en köklü ve öncü üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi’nin iki tıp fakültesi İstanbul Tıp Fakültesi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi tarafından düzenlenen 3. Kadın Doğum Günleri, 28 Şubat – 2 Mart 2013 tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde gerçekleştirildi. Kongre sponsorlarından DO-PA A.Ş., kadın doğum alanındaki yeniliklerini katılımcılara aktardı fikir alışverişinde bulundu. Tıbbın diğer tüm alanlarında olduğu gibi kadın doğum alanında da oldukça hızlı gelişmeler yaşanmakta. Kongre süresince kadın doğumun her biri ayrı disiplin olan bilim dalları ile ilgili güncel bilgileri her biri kendi alanında uzman konuşmacılar tarafından aktarıldı.

Uludağ Jinekoloji ve Obstetri Kış Kongresi
11. Uludağ Jinekoloji ve Obstetri Kış Kongresi 07 – 10 Mart 2013 tarihleri arasında Karinna Otel Uludağ – Bursa’da gerçekleştirildi. Bu yıl 11. sini düzenlenen mottosu “Jinekoloji ve Obstetride Tartışmalı Konulardan Konsensusa” olan kongreye yurt içi ve yurt dışından çok sayıda davetli katıldı. Kongredeki konuşmacılar, kadın hastalıkları ve doğum alanındaki yenilikleri meslektaşlarıyla paylaşma, tartışma fırsatı elde ettiler. Bu önemli kongreye de sponsor olarak destek veren DO-PA A.Ş., kongre süresince jinekoloji alanında sunduğu yenilikçi çözümleri katılımcılarla paylaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here