Dr. Günhan Özkul TRPharm Araştırma Birimi’nin başına getirildi

TRPharm Türkiye Araştırma Birimi’nin başına Dr. Günhan Özkul getirildi. Araştırma Birimi’ne liderlik edecek olan Özkul, yeni görevinde TRPharm’ın Türkiye’de ve MENA (Middle East &North Africa) Bölgesi’nde karşılanmamış ihtiyaçların hayata geçirilmesine yönelik planladığı projelere bilgi birikimi ve deneyimleriyle katkı sağlayacak.

Inovatif sağlık şirketi olma vizyonu ile paralel olarak sağlık alanında ülkemizde ve MENA bölgesinde faaliyetlerini sürdüren TRPharm’da yeni bir atama gerçekleştirildi. 1 Nisan 2022 itibariyle Dr. Günhan Özkul TRPharm Araştırma Birimi’nin başında görev yapmaya başladı.

İlaç sektörüne, 2009 yılında medikal yönetici olarak başlayan Dr. Günhan Özkul, başta solunum ve kardiyovasküler olmak üzere birçok tedavi alanında medikal yönetici ve grup medikal yönetici olarak görev yaptı. 2017’den bu yana ise onkoloji, hematoloji ve nadir hastalıklar alanında satış ve pazarlama yöneticiliği yapan Dr. Günhan Özkul, kariyeri boyunca ulusal ve uluslararası pek çok projenin hayata geçmesini sağladı. Özkul, bilgi birikimi ve deneyimi ile yeni görevinde de TRPharm’ın Araştırma Birimi’ne katkı sunmaya devam edecek.

Atamaya ilişkin olarak bir açıklama yapan TRPharm Genel Müdürü İsmet İnce, TRPharm olarak , inovatif sağlık şirketi olma vizyonu ile sağlık alanında Türkiye’de ve bölgede karşılanmamış ihtiyaçların ortaya konulmasını sağlayacak projelerin hayata geçirilmesine devam ettiklerini belirterek,”Bu hedeflerin gerçekleştirilmesine olanak sağlamak amacıyla oluşturduğumuz Araştırma Birimi’nin başına geçen Dr. Günhan Özkul ile bu başarılarımızı katlayarak devam ettireceğimize inanıyoruz Sayın Özkul’u tebrik eder, yeni görev ve sorumluluklarında  başarılar dileriz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here