Dünyagöz Hastaneler Grubu’na 2 Yeni Halka Daha Eklendi


18 noktaya ulaşan hastaneler zincirinin en yeni halkaları Dünyagöz Bursa ve Dünyagöz Pendik hizmete girdi.

Türkiye’nin ilk ve dünyanın en büyük göz hastaneler grubu olan ve gözün tüm branşlarında en gelişmiş tedavi yöntemleri ile hizmet veren Dünyagöz, son teknoloji ile donatılmış yeni şubeleri Dünyagöz Pendik ve Dünyagöz Bursa ile Türkiye ve yurtdışındaki lokasyon sayısını 18’e ulaştırdı.

Göz Tedavilerinde Son Teknoloji Yöntemler
Dünyagöz Pendik ve Dünyagöz Bursa’da, Dünyagöz’ün diğer hastanelerinde olduğu gibi en yeni teknolojileri ve tedavi yöntemlerini bölge ve çevresinin hizmetine sunduklarını belirten Dünyagöz Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Eray Kapıcıoğlu “Profesör ve uzman doktorlardan oluşan, bölgeden ve  grubumuz bünyesindeki deneyimli hekimlerden oluşan medikal kadromuz ile bundan böyle Bursa ve Pendik çevresine kesintisiz hizmet vereceğiz’’ dedi.

Kapıcıoğlu, “Dünyagöz Bursa ve Dünyagöz Pendik hastalara 5 yıldızlı otel konforunda hizmet verecek alt yapı ve teknolojik donanıma sahip. Gözün tüm branşlarında 240 farklı tedavi yöntemi ile haftanın 7 günü hizmet veren Dünyagöz Pendik ve Dünyagöz Bursa günde ortalama 250 muayene ve 50 ameliyat yapma kapasitesine sahip. Etiler ve Ataköy hastanelerimizde bulunan teknoloji ve hizmet standardının aynısı bu şubelerimizde de mevcut” diyerek sözlerine devam etti.

Kişiye Özel Lazer Tedavisi
Kapıcıoğlu, “Dünyagöz Pendik ve Dünyagöz Bursa’da muayene ve ameliyatlardan SGK’lılar da yararlanabiliyorlar“ diyerek sözlerine şöyle devam etti:“Nasa’nın  onayladığı kişiye özel lazer tedavisi 150 KHz IFS lazer teknolojisi artık Bursa ve Pendik bölge ile çevresinin hizmetinde. Bu merkezlerimizde hastaların yaş gruplarına ve göz hastalıklarına özel dizayn edilen muayene, tetkik odaları ve ameliyathaneler mevcut. Katarakttan, lazere, şaşılıktan, retinaya ve göz estetiğine kadar göze dair tüm branşlarda en gelişmiş tedavi yöntemleri ile hizmet için hazırız. Hastalara sunduğumuz VIP hizmetler ile bu bölgeler ve çevresinde kısa sürede Dünyagöz farkını hissettireceğimize inanıyoruz”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here