EDAK Merhaba Yaz 2014 Etkinliği


Türkiye’nin en büyük ilaç dağıtım kuruluşlarından olan EDAK Ecza Kooperatifi’nin Antalya’da organize ettiği ‘Merhaba Yaz 2014 Satış Etkinliği’, bin 500 eczacıyı 150’ye yakın firmanın sunduğu ilaç ve ilaç dışı sağlık ürünleriyle buluşturdu.

Bu etkinlikle hem eczanelerin ekonomilerini iyileştirmeyi hem de eczanelerin sunduğu ürün çeşitliliğini genişletmeyi hedeflediklerini belirten EDAK Ecza Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Emre Bacanak, “İlacın ve sağlık ürünlerinin en doğru temin edilebileceği adres eczanelerdir” açıklamasını yaptı.

EDAK Ecza Kooperatifi’nin bu yıl 6’ncısını organize ettiği ‘Merhaba Yaz 2014 Satış Etkinliği’, sektörün en etkili buluşma ve satış etkinliği olarak öne çıktı. Eczanelerin ekonomik durumlarını geliştirmeyi ve bu konuda yeni seçenekler oluşturmayı hedefleyen etkinlikte eczacılar; ilaç, ilaç dışı sağlık, medikal, kişisel bakım, güzellik ve kozmetik ürünlerini çok özel avantajlarla temin etme şansına sahip oldu. Etkinlikte çeşitli eğitim seminerleri de düzenlendi.

Halk Sağlığını İlgilendiren Her Türlü Ürün Sunuldu

EDAK Ecza Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Emre Bacanak, tamamen insan odaklı hizmet sağlayan eczanelerin sağlık alanındaki yenilikleri takip etmek durumunda olduklarını söyledi. Düzenledikleri etkinlikte, halk sağlığını ilgilendiren her türlü sağlık ürününü eczacılara tanıtmayı amaçladıklarını belirten Bacanak: “İlacın ve sağlık ürünlerinin en doğru temin edilebileceği ve bu ürünlerle ilgili en doğru bilginin alınabileceği adres eczanelerdir. Etkinliğimizle eczanelerde sunulabilecek ürün yelpazesini geliştirmeyi hedeflerken, aynı zamanda eczanelerin ekonomik olarak iyileştirilmesine de katkıda bulunmayı amaçlıyoruz” dedi.

‘EDAK Merhaba Yaz 2014 Satış Etkinliği’, 05-11 Mart tarihlerinde Antalya Belek’de Kaya Palazzo Oteli’nde düzenlendi. Tüm Türkiye’den bin 500 eczacının katıldığı etkinlikte, yerli ve yabancı 150’ye yakın kuruluş ilaç ve ilaç dışı sağlık ürünlerini eczacılara sundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here