Eforsan’dan Anahtar Teslim Üniteler

EFORSAN marka proje bazında Anahtar Teslim Ameliyathane, Yoğun Bakım Ünitesi, Kemoterapi Hazırlama Ünitesi ve TPN(Total Parental Nutrition) kurulumlarını gerçekleştirmektedir. Ayrıca Biyogüvenlik Kabinleri, Temiz Oda, Laminar Air Flow, Aseptizör üretimi yapabilmek için konusunda deneyimli mühendis ve uzman kadroyu bir araya getirip ortak çalışma sağlamaktadır.

1997 yılında Bülent Bozkurt tarafından kurulan Baycan Medikal kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini 2003 Ağustos ayında temelleri atılan ikinci firması olan Eforsan İlaç ve Tıbbi Gereçler şirketine aktardı. Yerli üretim yaparak ülke ekonomisine de katkı sağlamayı hedefleyen kuruluş faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor. Firma bu çalışmalar doğrultusunda Ecza Deposu ve Satış Pazarlama hizmetleri sunmakla kalmayıp, kısa zamanda sektörün tanınmışları arasında kendisine yer edindi ve 2009 yılında Ar-Ge çalışmalarına başladı. 1000 metrekare kapalı alanda kurulu olan firma, yakın zamanda 5000 metrekarelik alanda hizmet verecek.
Firma ayrıca Biyogüvenlik Kabinleri, Temiz Oda, Laminar Air Flow, Aseptizör üretimi yapabilmek için, konusunda deneyimli mühendis ve uzman kadroyu bir araya getirip ortak çalışma sağlıyor.

TSE ISO 9001, TSE ISO 13485 standartları ile belgelenmiş firmanın  tüm belgeleri TÜRKAK tarafından onaylı. Uluslararası standartlarda üretim yapılmakta olan fabrikada Toplam Kalite Yöntemi benimsenmiş olup, sürekli artan müşteri memnuniyeti esas alınıyor ve cihazlar CE standartlarında üretiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here