Ekspomed 2014 İçin Geri Sayım Başladı


Avrasya’nın en kapsamlı ve yenilikçi medikal fuarı ekspoMED 3-6  Nisan 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da 21. kez profesyonel medikal ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Sağlık sektörünün en önemli ticari fuarı olan Ekspomed Fuarı , aynı tarihte düzenlenecek labtekMED fuarları ile birlikte yaklaşık 1.200’ün üzerindeki firma ve firma temsilciliği ile 30 binin üzerinde ziyaretçisi ile birlikte TÜYAP Büyükçekmece’de sektörü bir araya getirecek.

T.C. Sağlık Bakanlığı desteği yine sektörün en kapsamlı fuarında

20 Milyar TL’lik yeni yatırımları ile medikal sektöre ivme katacak TC.Sağlık Bakanlığı, desteklediği tek fuar olan expoMED de standıyla da yer alacak.Bakanlığa bağlı olan tüm alt yetkili kurumların da bulunacağı  ekspoMED’de satınalma ve yatırımlardan sorumlu  bakanlık yetkilileri Türkiye’nin sağlık alanındaki tek ve öncü fuarında ,sektörle buluşacak.

Fuarın Onur Ülkesi İtalya

Bu yıl uluslararası yönüyle daha fazla öne çıkan ekspoMED 2014 Fuarı’nda İtalya onur ülke olarak yer alacak. Italian Trade Commission (ITC) ile yapılan ortak çalışmayla fuar başta İtalya olmak üzere uluslararası pazarlarda tanıtılıyor.

 

Bilimsel etkinlikler, BAU TIP işbirliği ile ilk kez ekspoMED’de

Bu sene ekspoMED’ de ilk defa eğitici seminerlere yer verilecek. Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi ile birlikte yapılan çalışmalar doğrultusunda, fuar süresince BAU Tıp tarafından, Beyin ve Ortopedi Cerrahisi, Rejeneratif tıp ve kök hücre konularında yurtiçinden ve yurtdışından gelecek dallarında öncü uzmanlar tarafından uygulamalı seminerler düzenlenecek. Ayrıca tüm etkinlik detaylarına internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

ekspoMED yine katılımcılarına kazandıracak

Kamu hastane birlikleri yetkilileri, üniversitelerin satınalma komisyon başkanları, rektörleri, dekanları, özel hastane sahipleri ve yatırımcıları, satınalma yöneticileri, medikal ürün ticareti ile ilgili profesyoneller ve Sağlık Bakanlığı yetkililerinden oluşan ziyaretçi profili 40’in üzerinde ülkenden gelecek katılımcılarla buluşacak.

Türkiye’nin sağlık alanında ihracat da hedef ülkeler arasında yer alan ülkelerden alım heyetleri fuarlarda ağırlanacak. Avrasya bölgesindeki ülkelerle birebir sürdürülen pazarlama çalışmaları sonucunda Almanya, Azerbaycan, İsrail, Irak, Filistin, İran, İtalya, Gürcistan, Bulgaristan, Kosova, Rusya,  Makedonya, Sırbistan, Libya, başta olmak üzere 20 farklı ülkeden Reed Tüyap Tarafından alım heyetleri düzenlenecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here