Electrolux Profesyonel Türkiye, Yetkili İş Ortakları Toplantısı İle Seneye Damgasını Vurdu!


“Electrolux Profesyonel Türkiye Yetkili İş Ortakları Toplantısı” 7-9 Kasım 2013 tarihlerinde NG Sapanca Hotel’de gerçekleşti. Türkiye’de 25 yıldır hizmet veren Electrolux Profesyonel Türkiye İş Ortakları Toplantısı’na; Electrolux Profesyonel Dünya Başkanı Alberto Zanata, Bölge Başkan Yardımcısı Thomas Pfeiffer ve Electrolux Profesyonel’in yurtdışından gelen ürün müdürleri de katılım gösterdi.

Türkiye’nin tüm bölgelerinden 250 bayi ve servisin katıldığı toplantıda Electrolux Profesyonel’in yeni ürünleri tanıtıldı. air-o-steam Touchline Kombi Fırınlar, air-o-convect Touchline Fırınlar, yeni green&clean Giyotin tip Bulaşık Makineleri, ecostore Buzdolapları, thermaline Made-to-Measure ve Prothermetic Pişirme Grupları, XP 700&900 Pişirme Serileri, Dinamik Hazırlık Ekipmanlarından; BE5&BE8 Mikserler, yeni TRS sebze kesme makinesi ve bıçakları, Cutter Mikser ve Bermixerler; Çamaşırhane Grubu’ndan da yeni 5000 Serisi yıkama ve kurutma makineleri tanıtıldı.

Electrolux Profesyonel Dünya Başkanı Alberto Zanata, Bölge Başkan Yardımcısı Thomas Pfeiffer ve Electrolux Profesyonel’in yurtdışından gelen ürün müdürleri de toplantıya katılım gösterdi.

Türkiye’de 25 yıldır hizmet veren Electrolux Profesyonel Türkiye İş Ortakları Gala Gecesi’nde sanatçı Seda Üren sahne aldı ve Electrolux Profesyonel’in Türk ve yabancı CEO’ları geceye damgasını vurdu.

Gecenin finalinde Electrolux Profesyonel Dünya Başkanı Alberto Zanata, Bölge Başkan Yardımcısı Thomas Pfeiffer ve Ülke Müdürü Semih Orcan, orkestranın yerine geçerek konuklara sürpriz yaptı. Başkan Zanata davul, Pfeiffer elektrogitar çalarken Orcan ise baterinin başına geçip tüm hünerlerini gösterdi. Bu sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen sanatçı Seda Üren de CEO’lardan oluşan orkestraya şarkılarıyla eşlik etti. Firmanın iş ortakları ve çalışanları da CEO’larının yaptığı müzikle oynayıp eğlencenin tadını çıkardılar.

Gala Gecesi’nde, farklı kategorilerde 2013 yılının en başarılı Electrolux İş Ortakları’na hediyeleri verildi. Electrolux İş Ortakları Toplantısı’na katılan tüm firmalara plaketleri dağıtıldı. Ayrıca, tüm katılımcılara Electrolux Beyaz Eşya Grubu’ndan küçük ev aletleri hediye edildi.

Toplantının son gününde, tüm katılımcılar  Ritm Worshop’una katılarak “Ruhun Gıdası Müzik ile” keyifli saatler geçirdiler. Öğle yemeğinde ise Barbekü partisi eşliğinde günlerini noktaladılar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here