Electrolux’den Çamaşır Yıkamada “Kolaylaştıran” Çözümler


“Electrolux Profesyonel Türkiye Yetkili İş Ortakları Toplantısı” Türkiye’nin tüm bölgelerinden 250 bayi ve servisin katıldığı toplantı NG Sapanca Hotel’de gerçekleşti. Toplantıda Electrolux Profesyonel’in, Çamaşırhane Grubu’ndan da yeni 5000 Serisi yıkama ve kurutma makineleri tanıtıldı.

Electrolux, kullanıcılarından ilham alınarak tasarlanan, 5000 Serisi yıkama ve kurutma makineleri, çarpıcı, kullanımı kolay, verimli ve ekonomik çamaşır yıkama ve kurutma makineleri ile çamaşır yıkamayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.

Yeni 5000 ürün serisinin dünyanın dört bir yanın­daki profesyonel çamaşırhane sektörü kullanıcılarının ve uzmanlarının katkılarıyla tasarlandığını dile getiren Electrolux Profesyonel Türkiye Çamaşırhane Sistemleri Satış Müdürü Bozan Karaca, “Profesyonellerle yakın işbirliğimiz, gerçek kullanıcıların ihtiyaçlarıyla örtüşerek tasarımımızı biçimlendirmemize yardımcı oldu. Yeni 5000 Serisi’nin her yıkamada en düşük maliyeti, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak rakipsiz bir güvenilirlik, dayanıklılık ve esneklikle sunabilmesini sağlayan yenilikler geliştirdik” diyor.

Akıllı, Çevreci Ve Ekonomik

5000 Serisi’nde yer alan tüm yıkama/sıkma ve kurutma makineleri teknolojiyi çevreye özenli ve maliyet düşürücü unsurlarla birleş­tirir. Bu ekipmanlar Electrolux Profesyonel’in kesintisiz sürdürülebilirliğe olan tutkusunu temsil etmektedir ve %95 geri dönüştürüle­bilecek şekilde üretilmektedir. Enerjiyi ve­rimli kullanan, dayanıklı, sağlam yapılar ve yüksek teknoloji kullanılarak yapılan imalat, üretim ve kullanımın her noktasında çevreye saygı gösterecek şekilde tasarlanmıştır. 5000 Serisi, profesyonel müşterilere üç temel alan­da gerçek avantajlar ve iyileştirmeler sunar: dayanıklılık, daha fazla tasarruf ve esneklik…

Dayanıklı

5000 Serisi, yıkama ve kurutma makineleri da­yanıklılık baz alınarak üretilmektedir. Ağır iş bi­leşenleri daha az bakım gerektirir ve her türlü operasyon ve ortam için optimize edilmiştir. Electrolux Profesyonel’in yıkama/sıkma makinelerinde Power Balance (Güç Dengesi) özelliğine sahip, devrim niteliğindeki dengesizlik algılama sistemi, 5000 Serisi çamaşır makine­lerinde optimum istikrar sağlar: bu daha sessiz, daha hızlı operasyonlar, daha iyi su tahliyesi ve daha düşük kurutma maliyetleri anlamına gelir.

Tasarruf Yeteneği Yüksek

5000 Serisi’nin eşsiz, yeni verimliliği yıkama ve kurutma programlarında daha az su ve enerji kullanımı demektir. Çamaşır makineleri için Otomatik Tasarruf Sistemi, su seviyesini çamaşırın ağırlığına göre ayarlar; böylece yarım yükte daha az su ve ısı nedeniyle enerji ta­sarrufu sağlar. Kurutma makineleri için Kalan Nem Kontrolü, tüm süreç boyunca tam nem içeriğini ölçerek, daha kısa kurutma süresi nedeniyle enerji tasarrufu sağlar. Verimli Dozaj Sistemi, uygun deterjan miktarının kullanımı kolay şekilde, otomatik hesaplanmasıdır; Otomatik Tasarruf Sistemi ile birlikte kullanılması önerilen Verimli Dozaj Sistemi işletme maliyet­lerinde %50 tasarruf anlamına gelebilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here